Аерографія для нігтів

Уточнити Пошук
Арт.
Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)
Рейтинг - 5.0000
Всього оцінок - 314
image

Інтернет-магазин «Nails Mania» пропонує широкий асортимент професійної оригінальної продукції для аерографії на нігтях.

У нас ви можете замовити:

 • Аерографи;
 • Набори для аерографії;
 • Фарби для аерографа;
 • Трафарети;
 • Компресори;
 • Допоміжні аксесуари (ємності для промивання аерографів, голки і йоршики для очищення, очисники/розріджувачі, палітра, шланг для аерографа, з'єднувальні елементи, пінцети, альбоми для трафаретів і багато іншого).

Сучасний нейл-арт: будь у тренді!

Аерографія для нігтів – це сучасний спосіб створити неповторний нейл-дизайн. Використання передових технологій відкриває перед майстром безліч творчих можливостей, і за допомогою аерографа стало можливим втілення неймовірно цікавих задумок на нігтьовій пластині. Плавний градієнт, сміливі поєднання кольорів і форм, тонкі чіткі лінії, цікаві відтінки, які можна отримати змішуючи основні кольори – це лише деякі з явних переваг, які відкриває перед майстрами манікюру мистецтво аерографії на нігтях.

Принцип роботи та правила використання аерографа

Суть роботи приладу полягає в тому, що він розпилює фарбу під натиском повітря, при цьому ви можете контролювати насиченість кольору, товщину і чіткість ліній.

Порядок роботи такий:

 1. Налийте в чашу фарбу - для нігтьового дизайну вистачить пару крапель. Перевірте, щоб кришка була щільно закрита.
 2. Протестуйте інтенсивність фарбування, заодно випустіть зайве повітря з апарату. З цією метою можете використовувати аркуш паперу або картону. Для цього треба натиснути на спусковий гачок, а потім, не відпускаючи, потягнути його на себе.
 3. Контролюйте інтенсивність кольору: чим більше ви відтягнули гачок, тим більш насиченим буде їх колір.
 4. Слідкуйте за тим, щоб розпилювач був спрямований в одну точку тривалий час: може виникнути небажана пляма.
 5. Контролюйте товщину ліній. Чим ближче сопла до поверхні, що фарбується, тим лінії будуть більш тонкі і чіткі. По мірі віддалення від поверхні лінії будуть ставати більш широкими і розмитими.
 6. Спершу рекомендуємо тренуватися на папері, а лише потім братися за прикрасу нагідок.
 7. Після закінчення роботи апарат потрібно прочистити. Для цього нам знадобляться очищувач, ємність для промивання, серветка великого розміру.
 8. Злийте залишок фарби з чашечки і заповніть її рідким очисником наполовину. Затисніть сопло серветкою і проженіть повітря через апарат. Коли в чаші з'являться бульбашки повітря, відтягніть спусковий гачок на себе, а серветку трохи відсуньте від аерографа таким чином, щоб струмінь розчинника була спрямована на серветку.
 9. Якщо в кінці цієї процедури на серветку потрапляє незабарвлений очищувач, Значить система якісно промита. Якщо залишаються сліди фарби, процедуру потрібно повторити.

Nails Mania – все для твого манікюру!

На віртуальній вітрині нашого інтернет магазину Ви знайдете все, що може знадобитися для нігтьового дизайну. Величезний асортимент інструментів, апаратури, лаків, гель-лаків, фарб акрилових систем, допоміжних рідин, гелів для нарощування нігтів, декоративних елементів – і це далеко не повний перелік того, що Ви можете купити в магазині Nails Mania!

Ми пропонуємо тільки оригінальну продукцію за вигідною ціною. Більше того, ми надаємо вигідні умови для постійних покупців, а також постійні акції та знижки на популярні товари.

Поспішайте замовити високоякісну продукцію в Києві з доставкою у всі міста України.

Детальніше