Acryl Gel Adore

У цій категорії немає товарів.

image

Унікальний гель-акрил Adore – кращі якості акрилу і гелю в одному продукті

В нігтьовій індустрії в сфері нарощування, зміцнення, дизайну і моделювання штучних нігтів все більшу популярність завойовують інноваційні матеріали акрил-гелі, які також називають полігелі, акрил-гель або акрилатик. Смороду булі розроблені сучасними виробниками, щоб задовольнити побажання майстрів манікюру отримати універсальний продукт, що поєднує переважні властивості акрилових пудр і класичних гелів для нарощування.

Найбільший ажіотаж в nail-співтоваристві викликав AcryGel Adore - унікальний матеріал від відомої у всьому світі американської торговельної марки Adore Professional. Він характеризується масою переваг і економічністю використання, його вже встигли оцінити професійні майстри і новачки галузі манікюрних послуг.

Що собою являє акрил-гель Адоре і які його переваги

Вибравши для роботи інноваційний полігель Adore, ви однозначно залишитеся задоволеними результатами. Він дивовижним чином поєднав у кращі моделююча якості гелевих та акрилових систем для нарощування нігтів, повністю виключивши їх недоліки. Від гелю була взята пластичність, а також стійкість роботи на повітрі (не сохне, як акрил). Від акрилу були придбані зручність викладки і легкість його опіла. Працювати з таким матеріалом суцільне задоволення, а також отримання приголомшливих результатів.

Переважні характеристики, якими володіє полігель Adore:

  • Зручність викладки за рахунок ідеальної консистенції – матеріал не розтікається, не тягнеться за пензлем, легко піддається моделюванню, не застигає в процесі роботи;
  • Широка палітра відтінків, що враховує нюанси природної пігментації натуральних нігтів;
  • Гіпоалергенність, безпека для здоров'я, відсутність токсичності і різкого неприємного запаху;
  • Якісна та швидка полімеризація в УФ-ЛІД-лампах, не викликає неприємного печіння;
  • Мінімальна потреба обпилювати вільний край нігтика, так як його форма майже ідеально моделюється до полімеризації;
  • Дуже легкий опил без утворення великої кількості дрібного пилу, яка негативно впливає на здоров'я дихальних шляхів;
  • Природність штучних нігтів, їх міцність і стійкість до будь-яких негативних впливів;
  • Тривала носка близько трьох тижнів з збереженням якості первинного відтінку (не вицвітає і не жовтіє) і естетичності зовнішнього вигляду;
  • Швидкість і легкість корекції отросшего манікюру з мінімальними матеріальними і тимчасовими витратами;
  • Простота зняття матеріалу, як шляхом його спилювання, так і замочуванням спеціальними засобами.

Деякі моменти в роботі з AcryGel Adore

Використовуючи в процесі нарощування штучного манікюру акрил-гель Адоре, ви значно скоротите час моделювання нігтьової платіні. Виправляти виникаючі помилки легко на будь-якому етапі (як до, так і після полімеризації). Полігель вимагає мінімального опіла, для якого рекомендовано використовувати пилочки абразивністю 150/180 грит.

Завдяки позитивним якостям і міцності матеріалу, його можна застосовувати для зміцнення і подовження нігтів, протезування пошкодженої нігтьової пластини і корекції поламаного штучного манікюру. Так як акрил-гель не пече при полімеризації в лампі, він буде ідеальним вибором для зміцнення тонких і чутливих нігтів, а також для їх нарощування.

Поставляється AcryGel Adore економічних пластикових тюбиках об'єднання об'ємом 30 мл, які максимально зручні у використанні. Так як після полімеризації на поверхні залишається липкість, для роботи з даними матеріал необхідно мати спеціальний засіб Adore Nail Prep 3 в 1 для зняття липкого шару і знежирення поверхні.

Доступно купити полігель Адоре в інтернет-магазині «Nails Mania»

Якщо вас цікавлять якісна продукція для нігтьової індустрії за розцінками за демократичними, в тому числі останні новинки, ви однозначно звернулися за адресою. Наш інтернет-магазин «Nails Mania» пропонує великий асортимент матеріалів і інструментів для створення бездоганного і красивого манікюру. Завдяки нам, ви зможете в одному місці за невисокими цінами купити все, що необхідно.

У нашому онлайн каталозі ви знайдете акрил-гель Adore, уявлень у повній колірній палітрі за порівняно низькими розцінками за. Обумовлено це поставками товару безпосередньо від виробника і відсутністю посередницьких націнок. Оформити і оплатити замовлення не складі праці, зручний інтерфейс сайту зрозумілий кожному. У разі виникнення питань і труднощів, зателефонуйте нашим менеджерам-консультантів. Вони негайно нададуть допомогу і дадуть відповідь на питання.

Детальніше