Полігель Designer

Показано з 1 по 16 із 54 (всього 4 сторінок)
Рейтинг -
Всього оцінок - 54
image

Сьогодні все більше нейл-майстрів використовують для нарощування, моделювання та зміцнення нігтьової пластини інноваційний матеріал – полігель чи акрігель. Даний засіб - це поєднання гелю та акрилу. Обидва ці матеріали "зробили свій внесок" у характеристики полігеля, надавши йому пластичності гелю і міцності акрилу.

У складі засобу немає токсичних речовин, що викликають алергічні реакції або подразнення дихальних шляхів. Не утворює небезпечні пари матеріал і під час полімеризації в лампі. Все це робить його досить популярним та затребуваним у майстрів різної кваліфікації.

Великий вибір полігелів представлений у колекціях французького бренду-виробника Designer Professional. Придбати їх за вигідною ціною з доставкою можна в інтернет-магазині Nails Mania.

Полігель (акрігель) Designer Professional: переваги та особливості матеріалу

Полігелі від Designer Professional – це величезна палітра матеріалів для нарощування та моделювання нігтів. На сайті онлайн-магазину Nails Mania продукція бренду представлена великою різноманітністю кольорів, відтінків та фактур.

Акрігель Designer Professional - вибір професіоналів та новачків. З матеріалом максимально зручно працювати: він має оптимальну щільність та консистенцію, економний та безпечний у використанні.

Продукція ТМ Designer Professional виготовляється із високоякісної французької сировини. Полігелі бренду - відмінно пігментовані, міцні після полімеризації, зручні у нанесенні. Вони високо цінуються досвідченими майстрами та є вибором тих, хто тільки освоює професію нейл-дизайнера.

За допомогою акрігеля Designer Professional можна створити:

  • Однотонний манікюр у натуральній кольоровій гамі.
  • Блискуче покриття із шиммером або глітером.
  • Класичний френч.
  • Яскраві та барвистий манікюр для особливого випадку.

Також полігелі торгової марки використовуються для зміцнення нігтьової пластини та при нарощуванні на верхні або нижні форми. Випускаються у тюбиках об'ємом по 30 мм.

Вибрати матеріал можна на нашому сайті. В онлайн-каталозі Nails Mania представлений великий асортимент полігелів від Designer Professional різної кольорової гами. Ми реалізуємо виключно оригінальну продукцію виробника, гарантуючи її якість та ефективність застосування!

Детальніше