Акрилова система

Арт. 18271
Арт. 17635
Арт. 4823
Арт. 15360
Арт. 4807
Арт. 4816
Арт. 4814
Арт. 701687078
Арт. 701686813
Арт. 701686820
Арт. 701686822
Арт. 4837
Арт. 4840
Арт. 4841
Арт. 4844
Арт. 1001656

Відгуки про Акрилову систему


image

Професійні акрилові системи для створення ідеального манікюру

Кожна жінка і дівчина мріє про ефектний манікюр, який буде довго і надійно носитися, та приносити задоволення від свого бездоганного вигляду.

Відмінним варіант — акрилова система для нарощування нігтів, яка досить популярна серед майстрів манікюрної галузі.

У нігтьовий сервіс вона прийшла зі сфери стоматології. Завдяки таким матеріалам просто створювати та моделювати манікюр різної довжини, форми та дизайну.

Професійна акрилова система: особливості та призначення

До складу систем різних брендів, входить пудровий акрил і спеціальна рідина для змішування — мономер. Пудра, вступає в реакцію з мономером та утворює еластичний і пластичний матеріал, який простий в роботі при викладанні та ліпленні. Якісна професійна акрилова система не має запаху, але має підвищену еластичність. Вона нетоксична, гіпоалергенна й абсолютно безпечна для нігтьової пластини.

Випускається пудровий акрил, призначений для виконання таких робіт:

  • нарощування нігтів на тіпсах і формах. Матеріал піддатливий, рівномірно розподіляється по поверхні нігтьової пластини, при цьому, не деформує і не обтяжує її. З його допомогою легко формується манікюр різної довжини та форми, міцний і довговічний, та дуже схожий на натуральний;
  • дизайн манікюру та ліплення візерунків. Завдяки пластичності матеріалу створюються різноманітні об'ємні дизайни, ефектний та ошатний манікюр;
  • зміцнення нігтьової пластини. За допомогою пудри можна зміцнювати й захищати натуральну, тонку, ослаблену нігтьову пластину, не обтяжуючи її. Таким чином виходить довговічне і міцне покриття, що дозволяє нігтиками нормально рости.

Доступно акрилові системи купити в інтернет-магазині «Nails Mania»

У широкому асортименті пудри та мономери представлені на сайті нашого магазину «Nails Mania». Пропонується продукція брендів Kodi Professional, Naomi, PNB і My Nail. В наявності пудри прозорі, білі та матові, кольорові, камуфлюючі, неонові й з блискітками — на будь-який смак та уподобання. Щоб купити акрилові системи для нарощування нігтів слід зробити вибір бажаного товару, оформити замовлення на сайті або зателефонувавши через телефон менеджерам. Провести оплату доступно різними способами, лояльні ціни приємно здивують покупців.

Подробнее