Товари від виробника Mayur

Немає жодного товару.

image

Чим хороша продукція від Mayur (Маюр)?

Кожна жінка, яка любить і доглядає за собою, з особливою увагою підходить до вибору продукції для догляду за тілом.

Важливо, щоб всі матеріали були на натуральній основі, ставилися до ряду гіпоалергенних і не містили хімічних сполук, які можуть негативно вплинути на здоров'я. Для таких жінок, beauty ринок пропонує косметику від Mayur.

Mayur — це український виробник, який випускає матеріали для догляду за тілом, які багаті на натуральні масла. Також, фірма відома завдяки виготовленню хни.

До переваг продукції від Маюр відносять:

  • хороший склад продукції. Всі матеріали містять велику кількість натуральних олій, в чому полягає особливість і відмінність від інших;
  • всі позиції пройшли перевірку та отримали сертифікат якості від ICEA Ethical and Environmental Certification Insurance, Organic Standard Soil Association;
  • хна, від Mayur бренду відрізняються підвищеною стійкістю. Матеріал починає вимиватися після другого тижня;
  • порівняно з іншими товарами, продукція від Mayur досить демократична. Купуючи матеріали від даного бренда, Ви не переплачуєте за експорт і підтримуєте власного виробника.

Перед тим, як визначитися з покупкою уходових продукції, прислухайтеся до думки користувачів, які зазнали матеріали на собі. Mayur має відгуки, які підтверджують високоефективне і простоту використання матеріалів як в салонах, так і на дому.

Де придбати продукцію від Mayur?

У нашому інтернет-магазині Nails Mania, Ви знайдете товари від Маюр за найдоступнішими цінами.

У нас тільки оригінальна продукція, так як ми працюємо безпосередньо з брендом.

Замовляйте товари з будь-якої точки країни. Для Вас, ми здійснимо доставку у кожну область України.

Подробнее