Товари від виробника O.P.I.

Немає жодного товару.

image

O. P. I. (ОПІ) — найкращі матеріали для манікюру і педикюру

Кожен майстер нігтьової естетики з відповідальністю підходить до вибору матеріалу, з яким він буде працювати. Від цього залежить якість виконаної роботи і репутація самого майстра.

Сучасний ринок nail індустрії пропонує великий вибір брендів, які випускають матеріали для покриття на руках і ногах. Але як їх вибрати кращий?

Якщо, в першу чергу, Вас цікавить якість, радимо звернути увагу на продукцію від O P I.

O. P. I. Professional — американський бренд, який випускає матеріали для створення і видалення довгострокового і звичайного кольорового покриття.

Компанія була створена в 1981 році Джорджем Шеффером і спочатку випускала продукцію, яка була створена для стоматологів. O. P. I. випускали настільки якісний акрил, що його почали використовувати майстра манікюру в якості матеріалу для нарощування. З тих пір, компанія перекваліфікувалася в бренд по створенню продукції для Nail-індустрії.

Переваги професійної косметики від ОПІ

До плюсів використання даного бренду відносять:

  • стійкість матеріалу. Гелева продукція тримається на нігтях більше 21-го дня, а звичайні кольорові покриття до 14-ти;
  • багата палітра відтінків. У ОПІ безліч тематичних колекцій з самими трендовими позиціями;
  • для гелевої продукції характерна густа консистенція, яка здатна вирівняти нігтьову пластину одним шаром;
  • всі лаки від "опиай" высокопигментированы. Один шар повністю перекриває нігтьову пластину і дає бажаний відтінок;
  • O. P. I. Cosmetics призначена для професійного використання в спеціалізуються салонах. Але завдяки зручній формі кисті, матеріалами легко користуватися і в домашніх умовах, особливо це стосується декоративних лаків для нігтів;
  • каталог продукції O. P. I. пропонує уходовые матеріали для рук і ніг з натуральних компонентів. Позиції виготовляють на основі масел, мінералів і вітамінів.

Де придбати продукцію від OPI (ОПІ) в Україні?

У нашому інтернет-магазині Nails mania, ви можете купити косметику від O. P. I. за доступними цінами. У нас великий каталог продукції ОПІ.

Всі матеріали оригінальні, так як ми безпосередньо і без посередників працюємо з офіційним представником бренду в Україні.

Якщо у Вас виникли питання, Ви можете задати їх нашим консультантам з продажу. Також, вони допоможуть з вибором товару і швидко оформлять покупку.

Робіть замовлення з будь-якої точки країни. Для Вас, ми здійснимо доставку O. P. I. products в кожну область України.

Подробнее