Акварельні чорнило

У цій категорії немає товарів.

image

Акварельні чорнило YoNails – оригінальний нейл-арт

Акварельний ефект в манікюрному дизайні користується широкою популярністю. Він виглядає вишукано, легко і оригінально, притягаючи увагу і погляди. Створити таку красу допоможуть акварельні чорнило або, так звані, тинты – рідкі напівпрозорі лаки (гель-лаки) з акварельними ефектом.

Чорнило YoNails – популярна інновація манікюрного сервісу, що дозволяє по-іншому поглянути на створення нейл-малюнків. З допомогою таких чарівних засобів навіть ті, хто не вміє малювати, можуть створювати на нігтях справжні шедеври.

Характеристики акварельних чорнила YoNails

Застосування акварельних засобів торгової марки YoNails дозволяє легко і відносно швидко створювати приголомшливі манікюрні дизайни. Представлені дані кошти семи основними відтінками (чорний і червоний, жовтий, фіолетовий, синій, рожевий і зелений) і безбарвною рідиною коректором.

Вони характеризуються такими позитивними моментами:

  • Напівпрозора текстура, оптимально рідка консистенція;
  • Простота створення дизайну, матеріал сам лягає візерунками й розводами;
  • Сполучуваність і взаємодоповнюваність квітів, освіта красивих розлучень;
  • Швидке висихання на відкритому повітрі (0,5-1 хвилина);
  • Придбання легко напівпрозорого матового ефекту після висихання;
  • Мінімальний витрата кошти, флакона вистачає на тривалий час.

Робити дизайн за допомогою акварельних чорнила можна різними способами, наносячи їх на глянцевий або матовий топ, на липкий кольоровий шар. В результаті будуть виходити абсолютно різні ефекти. Переважний фон – білий або світлі відтінки, але можна вибирати інші підкладки, навіть чорну. При нанесенні на нігтик різних кольорів виходять м'які і красиві візерунки, що утворюють оригінальні дизайни.

Використання прозорого безбарвного коректора дозволяє створювати більш легкий ефект і перетворювати дизайн в щось інше. Не один дизайн і не один ніготь не будуть схожі на попередні. При цьому важливо розуміти, що чорнило не стануть заміною гель-лаку, це додатковий декоративний засіб для нейл-дизайну.

На сайті нашого магазину NailsMania.ua представлені всі акварельні чорнило YoNails. У нас зробити вибір і зробити покупку дуже просто, все доступно в онлайн режимі. Зручний інтерфейс і лояльні ціни приємно вас порадують. При виникненні труднощів або питань зателефонуйте нашим менеджерам-консультантів за вказаними номерами телефонів. Вони оперативно дадуть відповідь і нададуть професійну допомогу.

Подробнее