Фольга для декора нігтів

Арт. 27241
Показано з 1 по 16 із 141 (всього 9 сторінок)
Рейтинг - 5.0000
Всього оцінок - 199

Відгуки про


image

Оригінальний манікюр – чудовий спосіб самовиразитися, заявити про себе, як про унікальну особистості з тонким почуттям прекрасного. Одне з популярних напрямків сучасного нейл-арту – манікюр з фольгою «Бите скло». Це своєрідна техніка, за допомогою якої можна створювати найрізноманітніші образи – від витончено-романтичного до зухвало-экстраванантного.

Як використовувати фольгу з ефектом «Бите скло»?

Ви можете використовувати фольгу «Бите скло» із звичайною основою під лак, а можете створювати яскраві образи, поєднуючи гель-лак з шматочками фольги. Залежно від вибраного кольору основи, шматочки «битого скла» будуть грати різними відтінками, ломлячи промені світла і створюючи ефект мерехтіння сотні вогників.

При роботі з гель-лаком порядок роботи буде такою:

  • Підготуйте поверхню нігтя: очистіть нігтьову пластину, відсуньте кутикулу, підкоригуйте форму.
  • Наріжте фольгу на дрібні шматочки. Це і буде наш «бите скло» для нігтів. Не намагайтеся зробити їх однаковими за розміром і формою – асиметричність створює особливий шарм при роботі в цій техніці.
  • Зробіть поверхню нігтя гладкою при допомоги баф-пилки, обезжирьте, нанесіть праймер.
  • Нанесіть базовий шар, «запечатайте» вільні краї нігтя, просушіть за допомогою LED або УФ-лампі.
  • Нанесіть почергово 2 шарі кольорового гель лаку, кожен раз просушуючи покриття за допомогою лампі.
  • Нанесіть тонкий шар фінішного кошти і, не чекаючи його висихання, пінцетом розкладіть шматочки фольги на нігтях.
  • Декоровані покрийте нігті фінішним покриттям і просушіть під лампою.

Фольга «Бите скло» в інтернет-магазині nailsmania.ua

В нашому веб-магазині ви можете купити фольгу з ефектом «Бите скло» за вигідною ціною. Вибирайте фольгу будь-якого відтінку – на сайті їх вибір досить широкий.

Сумніваєтеся у своєму виборі? Перегорніть коментарі до товарів: читайте відгуки, задавайте свої питання, діліться досвідом і враженнями. Щоб ваш манікюр був по-справжньому стильним та яскравим, використовуйте в якості базового кольору гель-фарбу або гель-лак фірми My Nail. Якщо ви хочете попередньо зміцнити нігті або змінити їх форму або збільшити довжину, використовуйте гель, що конструює або біогель для нігтів. Крім всього цього, ви знайдете на сторінках нашого інтернет-магазини найпопулярніші товари для краси, у тому числі і восконагреватели, які допоможуть підтримати ваші ніжки в ідеальному стані.

Будь-який вподобаний товар товар ви можете придбати у Київі або замовити з доставкою в міста України: Одесу, Львів, Дніпропетровськ, Київ, Харків.

Детальніше