Пластівці Юкі для нігтів

У цій категорії немає товарів.

image

Актуальний тренд 2017 року в нейл-індустрії – пластівці «Юкі». Подібно невагомим пластівців снігу, пресований пігмент «Юкі» м'яко лягає на нігті і надає безмежний простір для вашої фантазії. Ви можете акуратно розкласти їх на поверхні нігтьової пластини або розтерти в мерехтливу пил, можете використовувати один або кілька відтінків – варіантів виконання з пластівцями «Юкі» безліч, і нижче ми розглянемо деякі з них.

Пластівці «Юкі» для нігтів: варіанти дизайну

- Мерехтливий мармур - трендовий варіант використання пресованого пігменту. Акуратно складайте пластівці на поверхні нігтя, вибираючи потрібні шматочки. Ви можете підбирати максимально схожі за формою і розміром частинки або комбінувати різні пластівці. З інструментів використовувати силіконову кисть.

- Швидкий мармуровий манікюр. В основі техніка виконання традиційного мармурового покриття, відмінність полягає в тому, що пластівці наносяться пальцями і рівномірно фіксуються по нігтьовій пластині. Тут не вийде контролювати розміщення декоративних елементів і ідеально вивіряти їх розмір і розташування, але при дефіциті часу така техніка дає відмінний результат.

Напилення за допомогою пензля. Для такого варіанту підійде звичайна пензлик для нанесення тіней на повіки або віялова макияжная кисть. Тут можливо два рішення:

Змоченою пензлем візьміть невелику кількість пігменту і акуратним легким рухом припудріть нігтик;

На ніготь наноситься більшу кількість декоративного матеріалу, він повністю покриває нігтьову пластину і як-би вбивається пензлем у ніготь.

Втирання, при якому пігментні пластівці наносяться пальцями, а потім розтираються, утворюючи або фактурну 3-D поверхню, або дзеркально рівний мерехтливий шар.

На що наносити пластівці «Юкі»?

Один з найбільш істотних питань при роботі з пігментами – яке покриття їх наносити і чим закріплювати. Тут перед нейл-дизайнером відкриває простір для творчості, тому що варіантів досить багато. Пластівці «Юкі» можна наносити на:

- Топове покриття зі знятим липким шаром;

- Топ із залишковою липкість (з дисперсійним шаром чи без нього);

- Гель-лак будь-якого кольору, з дисперсійним шаром чи без нього, з залишкової липкість.

Один з найбільш економних по часу варіантів – нанесення пластівців на гель-лак і закріплення топом. По завершенні роботи просушіть нігтики під лампою. Для цієї мети можна використовувати УФ-лампу, LED-лампуабо гібридну LED+CCFL. Подібну техніку можна використовувати і при нанесенні інших декоративних елементів, наприклад, гліттера.

В інтернет-магазині NailsMania ви можете замовити будь-який товар з доставкою в міста України: Київ, Харків, Дніпропетровськ, Одеса, Львів, а також можете купити в офлайн магазині в Києві недалеко від станції метро Петрівка.

Детальніше