Інструменти для стемпінгу

У цій категорії немає товарів.

image

Інструменти для стемпинга – простий і ефектний дизайн нігтів

Сучасна техніка стемпинг дозволяє творити ефектні манікюрні дизайни швидко, легко і акуратно, тому користується широким попитом серед численних майстрів нігтьового сервісу. Для даної технології знадобляться спеціальні густі з підвищеною пігментацією лаки, а також інструменти для стемпинга. Виконання такого нейл-арту особливих знань, навичок і умінь від майстра не вимагає, бездоганний і елегантний результат вийде навіть у початківців фахівців.

Які інструменти для стемпинга знадобляться

Стемпинг – проста процедура перенесення на ніготь малюнків, яку здатний виконати майже кожен, навіть новачок. Для цього потрібно просто ознайомитися з технологією, придбати необхідні матеріали і пристосування:

 • Лак або фарба густої консистенції, підвищеної пігментації, завдяки якому будуть створюватися чіткі і яскраві зображення;
 • Матриці (трафарети) – металеві або пластикові диски/платини, на який з вигравірувані різні елементи декору;
 • Силіконовий штамп для стемпинга зі спеціальною подушечкою, за допомогою якого переноситься відбиток з диска/пластини на підготовлену поверхню нігтьової пластини;
 • Скребок (скрапер) передбачений для усунення з матриці надлишків лаку (фарби);
 • Рідина для якісної очистки трафаретів і печаток;
 • Дисковий тримач фіксатор – пристосування, що роблять процес нанесення штампованого дизайну більш швидким і зручним.

Процедура створення штампованого манікюрного нейл-арту

Перш ніж приступити до роботи, слід підготувати і перевірити наявність усіх необхідних матеріалів, пристосувань і підручних засобів. Так як дана процедура не дуже чиста, потрібно передбачити паперові рушники або серветки, а також рідини для очищення робочих предметів, поверхонь і зони.

Технологія створення штампованого дизайну здійснюється такими етапами:

 • Підготовка нагідок, при необхідності виконання гігієнічного манікюру;
 • Підготовка платини або диска з бажаним елементом, обробка поверхні знежирюючим засобом;
 • Нанесення на нігтьову пластину базового покриття, при бажанні можна і кольорове;
 • На вибраний елемент матриці наноситься особливий лак (фарба) так, щоб повністю заповнювалася гравірування, шкребком знімаються його надлишки;
 • Чітким перекочували рухом малюнок з трафарету переноситься на друк для стемпинга;
 • Такими ж перекатывающими рухами зображення зі штампу друкується на поверхні нігтьової пластини;
 • Після висихання зробленого відбитка на нього наноситься топове закріплює покриття.

Можуть використовуватися звичайні топові і фінішні покриття, а також на гелевою або акриловій основі. Від цього залежить процес їх висихання – природним шляхом або у спеціальних лампах для манікюру.

Вигідні покупки якісного інструменту для стемпинга

Наш інтернет-магазин NailsMania, що спеціалізується на товарах для манікюрного сервісу, пропонує все для ефектного виконання штампованого дизайну. У нас ви можете недорого силіконовий штамп для стемпинга купити в Україні, а також диски і платини з гравіюванням малюнків, скребки, лаки, фарби та інше. Вигідним придбанням стануть готові набори, укомплектовані всім необхідним, що спрощує процес вибору для новачків і любителів.

Зробити замовлення та провести оплату покупки досить просто, процесу сприяє продуманий до дрібниць інтерфейс сайту. При необхідності наші менеджери-консультанти допоможуть зробити вибір і замовлення, дадуть відповідь на запитання. Зроблять покупку ще більш приємною доступні ціни, а також зручні умови оплати і доставки. В оптимально стислі терміни товар буде доставлений за вказаною адресою.

Детальніше