Лаки для стемпінгу

Уточнити Пошук
image

Лаки для стемпинга – чіткий, акуратний і насичений дизайн

Створити швидко, без особливих складнощів, гарний манікюрний дизайн доступно за допомогою технології стемпинг. Для цього необхідної купити лак для стемпинга, диски або пластини, а також спеціальні інструменти. Користуватися ними зможе легко навчитися навіть початківець майстер або звичайна жінка в домашніх умовах. Процес не вимагає особливих художніх навичок, володіння техніками малювання і умінь майстерно працювати різноманітними пензликами.

Якими перевагами відрізняється лак для стемпинга

Щоб створити ефектний і незвичайний манікюрний дизайн, технології стемпинг, насамперед слід придбати спеціальний матеріал для створення малюнка. Він повинен володіти певними якостями, щоб точно і акуратно переноситися зі штампу на нігтьову пластину. Важливо, щоб вийшов малюнок був чітким, без розлучень, виразним і яскравим.

Обов'язково слід використовувати спеціальний лак для стемпинга на акриловій технології. Він відрізняється від звичайних декоративних покриттів і характеризується такими позитивними якостями:

  • Густа консистенція, не розтікається по нігтьовій пластині;
  • Висока ступінь пігментації і щільності кольору;
  • Яскраві, соковиті і насичені відтінки;
  • Чіткість і акуратність одержуваних зображень;
  • Тривалість носіння на нігтях без сколів і тріщин.

Завдяки перерахованим вище характеристикам лак для стемпинга має відгуки більшою мірою позитивного характеру. Щоб створити приголомшливий манікюрний дизайн необхідно вибрати малюнок на спеціальних дисках або пластинах і нанести на нього лак бажаного відтінку, видаливши скребком його надлишок. Потім на поверхню гумового штампу переноситься перекатывающимся рухом зображення, яке таким же чином відбивається на підготовлений нігтик. Дизайн обов'язково покривається закріплювачем або фінішним покриттям.

Доступні і вигідні покупки в інтернет-магазині Nails Mania

У нашому інтернет-магазині Nails Mania є всі необхідні матеріали, пристосування і інструменти для створення оригінального манікюрного дизайну. У нас є лак для стемпинга купити в Києві та інших містах України в онлайн режимі, не виходячи з дому. Дані матеріали представлені в широкій колірній палітрі такими торговими марками, як Konad, Master Professional, G. La Color і Y. R. E. В асортименті представлені численні відтінки, є навіть варіанти з мелкодісперснимі блискітками.

При цьому на лак для стемпинга ціна у нас приємно лояльна, що обумовлено постачанням продукції безпосередньо від виробника, минаючи всілякі посередницькі накрутки. Оформити замовлення і оплатити товар дуже просто, цьому сприяє детально продуманий інтерфейс сайту. Зручні умови оплати і доставки роблять покупку більш приємною. У короткі терміни посилка буде доставлена за вказаною адресою.

Детальніше