Крафт пакети для стерилізації

Показано з 1 по 16 із 30 (всього 2 сторінок)
Рейтинг - 1.0000
Всього оцінок - 35
Поширені запитання:
Ні, вони скоріше для зручності. Щоб всі деталі були локалізовані.
Максимальна температура для крафт-пакетів 180 ° C.
Ні, вони бувають різного розміру, щільності та матеріалу виготовлення.
image

Крафт-пакети: необхідність використання або зайвий витратний матеріал?

Стерилізація інструментів важлива в будь-якій сфері: чи то nail індустрія, тату або пірсинг, косметологія, стоматологія, медицина і т. д. Всі без винятку стерилізують робочі прилади.

Коли інструменти обробляються в парових, повітряних або этиленоксидных стерилізаторах, що передбачає знезараження високими температурами, зручно використовувати крафт-пакети для стерилізації.

Завдяки їм, прилади будуть перебувати в одному положенні і, у випадку з дрібними деталями, не застрягнуть в отворах стерилізатора. Також, вони дозволяють швидко і безпечно витягти інструменти з апаратів.

Ні для кого не секрет, що віруси і мікроби можуть осісти на стерильні інструменти з зовнішнього середовища. Але що робити, коли прилади не використовуються?

Щоб не піддавати прилади вторинного зараження, їх можна зберігати в медичних крафт-пакетах. Але варто пам'ятати, що для кожного пакета, є свій обмежений строк зберігання стерильного.

Перевага використання крафт-пакетів для сухожара полягають у:

  • зручність, так як інструменти укладені в одному місці;
  • нешкідливому витягу приладів після процедури;
  • можливість визначення ступеня знезараження по індикатору;
  • можливості зберегти стерильність приладів після знезараження.

Який крафт-пакет вибрати?

Один з найбільш популярних виробників крафт-пакети для стерилізації — "Медтест", який виготовляє продукцію з натуральної сировини. Пакети можуть бути як коричневого, так і білого кольору.

Розміри:

  • 75 див. на 150 див.;
  • 100 див. на 200 див.

Важливо: по стандарту, крафт-пакетах медтест, які заклеюються, можна зберігати інструменти до 20 діб. За умови, що вони будуть знаходитися в сухому місці з відсутністю сонячного випромінювання.

Принцип роботи крафт-пакети для стерилізації:

Після того, як ви очистили інструменти вручну від залишків та продезінфікували в спеціальному розчині, обов'язково висушіть їх. Не поміщайте мокрі прилади в крафт-пакети інакше, вони розмокнуть і порвуться, а металеві прилади покриються ерозією при стерилізації.

Далі:

  • розкрийте крафт-пакет і помістіть туди інструменти;
  • зніміть смужку, яка захищає липкий шар надійно зафіксуйте пакет;
  • розмістіть крафт-пакет для стерилізації в сухожаре і обеззараживайте інструменти 60 хвилин при температурі 180 ℃. Зверніть увагу, це максимальна температура, яку може витримати пакети. Якщо вона буде вище, ємності почнуть горіти;
  • після закінчення процедури, подивіться на круглий індикатор який розташований на пакеті, якщо він змінив колір, це говорить про те, що прилади знезаражені на 100%.

Крафт-пакети для манікюру — це одноразовий, витратний матеріал, який не підлягає вторинному використанню. Після застосування, необхідно від них позбутися.

Де купити крафт-пакети для стерилізації в Україні?

У нашому інтернет-магазині Ви знайдете широкий вибір крафт-пакетів для манікюрного інструменту за найбільш лояльними цінами.

Перед тим, як надати Вам товар, ми перевіряємо його на відсутність шлюбу. Також, ми безпосередньо працюємо з офіційним представником бренду, що свідчить про справжність продукту.

У нас постійно проходять акції. Щоб не пропустити вигідні пропозиції, підписуйтесь на наші новини і в бонус, ми надамо подарунок при замовленні. Щоб дізнатися який саме, звертайтеся до наших менеджерів з продажу. Вони допоможуть швидко оформлять замовлення.

Якщо хочете заощадити більше, в верхній частині сайту є розділ "система знижок". Переходите туди, щоб дізнатися про нашу різноманітною програмою лояльності.

Наш інтернет-магазин здійснює доставку по всіх областях України. А для тих, хто перебуватиме в Києві, існує послуга самовивозу.

Детальніше