Препарати для дезінфекції і стерилізації інструментів

Арт. 11-28203
В наявності

Ціна: 199 грн.

Арт. 11-28201
Арт. 11-26776

Відгуки про Препарати для дезінфекції і стерилізації інструментів


image

Чому нам необхідно проводити стерилізацію та дезінфекцію інструментів для манікюру

Дезінфекція та стерилізація інструментів – вкрай важлива й обов'язкова процедура у сфері манікюрних послуг. Її необхідно проводити безпосередньо перед початком роботи, а також після її закінчення. Це гарантія безпеки манікюрних послуг, профілактика різних захворювань та піклування про здоров'я клієнта. Дезінфекція інструментів проводиться різними способами, але найчастіше використовуються спеціальні дезінфікуючі засоби. Вони випускаються у вигляді рідини або спрею. Такі препарати обов'язково повинні мати сертифікат якості та відповідності, рекомендації до застосування і свідоцтво про державну реєстрацію.

Оптимальний та ефективний вибір

В Україні дезінфекція манікюрних інструментів найчастіше проводиться з використанням такого засобу, як Бациллол АФ. Даний препарат випускається в Німеччині, являє собою ефективну комбінацію спиртових та допоміжних речовин. Широка його затребуваність обумовлена такими позитивними якостями і моментами:

 • Ефективно і швидко знезаражує інструмент;
 • Ефективно бореться з багатьма вірусами, наприклад з такими, як гепатити В і С, туберкульоз, СНІД, сальмонельоз та ін;
 • Знищує бактерії, шкідливі мікроорганізми, грибкові інфекції;
 • Засіб готовий до використання, не вимагає додаткового розведення;
 • Не шкодить шкірі рук, не викликає її подразнення;
 • Не викликає корозію і не руйнує метал;
 • Препарат відноситься до класу малонебезпечних, не накопичується в організмі і не шкодить йому;
 • Ємність об'ємом 50 мл оснащена дозатором, що робить застосування засобу максимально зручним і якісним;
 • Оптимальне поєднання ціни з якістю та ефективністю.

Способи застосування

Стерилізація манікюрних інструментів з застосуванням Бациллола АФ може проводитися двома способами:

 • Зрошенням з флакончика, має розпилювач;
 • Протиранням змоченою в розчині серветкою.

Простого зрошення інструменту недостатньо, тому рекомендовано проводити ще протирання серветкою. Адже дезінфекція виробів передбачає не тільки знищення вірусів, бактерій і шкідливих організмів, а також якісне видалення всіх забруднень механічним способом. Крім стерилізації інструменту, Бациллол АФ в екстрених випадках (але ні в якому разі не постійно) можна використовувати для гігієнічної обробки і дезінфекції рук. Реалізується цей процес згідно з установленою методикою - втирання засобу в шкіру рук протягом 30 с.

Купівля якісного дезінфікуючого засобу

Купити засіб для дезінфекції Бациллол АФ оригінального виробництва за лояльними цінами можна в нашому інтернет-магазині. Препарат представлений у продажу у вигляді готового розчину в ємності (каністрі) об'ємом 1 літр, а також у зручних у використанні флакончиках з розпилювачем по 50 мл. Також у нас ви можете отримати (завантажити) всю інформацію про даному препараті – інструкцію до використання та сертифікати якості. Оформити замовлення на покупку дезінфікуючого засобу дуже просто і швидко, весь процес здійснюється в телефонному або онлайн режимі. Покупець сам визначається для себе зручну систему оплати, а також спосіб доставки покупки по Києву або в іншу точку країни.

Інші корисні товари нашого Інтернет-магазину

Якщо Ви вже вибрали собі препарат для дезінфекції і стерилізації інструментів, то подивіться також на наш асортимент одних з необхідних інструментів для манікюру – ламп для сушіння нігтів. На нашому сайті вони представлені в трьох типах: УФ лампи, LED і CCFL лампи. І щоб було що сушити під лампою, оберіть для своїх нігтиків який-небудь гель лак, перейшовши на загальну категорію гель-лаків. Вся продукція, яку ми пропонуємо, є на 100% оригінальною і продається за рекомендованою виробником ціною.

Подробнее