Стерилізатори для манікюрних інструментів

Арт. 35130
Арт. 35135
Арт. 11-31832
  • Новинка
Арт. 414640
Арт. 698458488
Показано з 1 по 16 із 67 (всього 5 сторінок)
Рейтинг - 4.3796
Всього оцінок - 163

Відгуки про Стерилізатори для манікюрних інструментів


Поширені запитання:

ТОП 5 самих популярних виробників:

image

Один з найважливіших етапів роботи індустрії нігтьового сервісу — стерилізація. Завдяки стерилизаторам для манікюрних інструментів клієнти можуть не переживати за своє здоров'я, а майстри за репутацію.

Що буде, якщо нехтувати очищенням?

Багато хто помилково считают, що інфікуватися через необроблений інструмент неможливо. МОЗ України зруйнував цей міф. Ви піддаєте небезпеці заразити собі або клієнта такими хворобами, як ВІЛ. Це малоймовірно, тому що вірус живе на відкритому повітрі всього кілька хвилин, але теоретично можливо.

Згідно зі статистикою МОЗ України, гепатит В і З тих потрапляє в список захворювань через необроблений інструмент. Їм простіше заразитися, так як на відкритому повітрі його дієздатність може тривати більше 7 днів.

Як забезпечити стерильність і безпека? З сьогоднішніми можливостями це не проблема, просто дотримуйтесь наступних правил в обов'язковому порядку.

Існує кілька етапів знезараження інструментів:

  • Дезінфекція за допомогою спеціальних розчінів.
  • Предстерилизация — очищення інструментів під проточною водою щіткою від антисептиків і залишків біологічного матеріалу.
  • Стерилізація — стовідсоткове позбавлення шляхом хімічної або термічної обробки від усіх видів інфекцій, в тому числі ВІЛ і Гепатиту.

Важливо:

  • обробляти поверхні, руки (свої і клієнта) антисептиком, до і після роботи;
  • зберігати простерилізовані прилади в спеціальному місці, яке підтримує стовідсоткову стерильність, щоб на них заново не потрапили мікроби із зовнішнього середовища.

Віді стерилізаторів

Кварцовий (гласперленовый або кульковий) стерилізатор

Ставитися до термічного виду обробки. Призначений для інструментів з високоміцної сталі.

Як працює?

В термостійкий прилад у вигляді колбі засипають кварцові кульки. Через 20 хвилин вони нагріваються до 250°C. Зверху вставляються інструменти. Час стерилізації до 40 секунд, найшвидший спосіб знезараження. В силу параметрів, неможливо повністю занурити інструменти в манікюрний стерилізатор, а це свідчить про не стовідсоткове знезаражування.

Сухожарова шафа

Як і попередній, він ставитися до термічного увазі обробки інструментів і призначений для металевого матеріалу.

Як працює?

Розташуйте інструменти в піддон, помістіть його в термостійкий бокс стерилізатора. На дисплеї виставте температуру, максимальний режим 250 °C до 60 хвилин. За стандартами, вистачає часу стерилізації при 180 °C. Нагріте повітря вентилює всередині, таким способом знезаражуючи інструменти. Щоб Ви не сумнівалися в ефективності варто уточнити, Вірус імунодефіциту людини гине при 100 °C, Гепатиту досить 85-95°C. Сухожар повністю включає в себе інструменти і не вимагає додаткових коштів для функціонування, хіба що крафт пакети для стерилізації, але це за бажанням, для зручності.

Ультразвуковий стерилізатор

Ставитися до хімічного виду обробки. Може знезаражувати інструменти з металевого, скляного, пластмасового та керамічної матеріалів.

Як працює?

У стерилізатор потрібно залити дезінфікуючий розчин, він є в концентрованому і готовому вигляді для застосування. Ультразвук приводити в дію засоби і проникає в самі важкодоступні місця. Час знезараження — одна година. Після стерилізації, варто сполоснути інструменти під проточною водою. Такий прилад не може працювати без допоміжних рідин, а якщо заливати звичайну воду, інструменти не продезинфицироваться на всі сто.

Ультрафіолетовий стерилізатор

Зверніть увагу, пристрій відносять до приладів для підтримки чистоти інструментів після знезараження.

Як працює?

Бактерицидна ультрафіолетова лампа розташована всередині приладу має антибактеріальний ефект, але не здатна впоратися з такими видами інфекцій, як ВІЛ або Гепатит. Тому для стовідсоткового знезараження уф-стерилізатор не підійде.

Після стерилізації, інструменти слід зберігати в ізольованому місці для підтримання чистоти. У крафт пакеті після сухожарового стерилізатора, можливо зберігати інструменти до 3-х годин, у відкритому середовищі, вони знову схильні до забруднення. Ідеальним рішенням стані уф стерилізатор. Незаперечним плюс — можливість знезаражувати інструменти з усіх матеріалів, навіть ваті. Єдиний нюанс, предмети не повинні торкатися один одного, щоб світло рівномірно розподілявся. Час стерилізації 30 хвилин з кожного боку.

Де купити стерилізатор в Україні?

Не пропустіть акції, підписуйтесь на наші новини і стати першим, хто купити товари за вигідними пропозиціями. Також, за Вашу підписку, ми гарантовано вручаємо подарунок. За більш детальною інформацією звертайтеся до менеджерів з продажу.

Щоб Вам було ще приємніше, ми розробили програму лояльності, ознайомитеся з нею в верхній частині сайту у розділі "система знижок".

Детальніше