Фрезери для манікюру і педикюру

Показано з 1 по 16 із 154 (всього 10 сторінок)
Рейтинг - 4.4779
Всього оцінок - 601

Відгуки про Фрезери для манікюру і педикюру


Поширені запитання:
Все залежить від того, які завдання Ви хочете виконувати. Фрезер від 35-ти тисяч об / хв здатний впоратися з усіма поставленими завданнями.
Щоб спиляти нарощені нігті, необхідний фрезер з потужністю від 35-ти тисяч об / хв.
До бюджетних варіантів фрезеров, можна віднести такі бренди як "Y.R.E", "Lina Mercedes", "Nail Master" та "Nail Drill".
image

Фрезер для манікюру мають вигляд машинки, за допомогою якої, створюється шикарний вигляд нігтів. Для професіоналів, прилад — обов'язковий атрибут, для новачків — приємний засіб полегшеного виконання процедури. Працює фрезер методом створення ідеальної нігтьової пластини перед нанесенням матеріалів: бази, гель-лаку або лаку.

Видалення ороговілих частинок шкіри покращує якість манікюру шляхом створення гладкої поверхні. Зменшується вплив на пластину: пошкодження зводяться до мінімуму. Відбувається це через швидкість обертання фрези, якої достатньою для видалення ороговілих клітин без пошкодження тканини. При цьому ефект "чистих рук або п'ят" триває набагато довше, ніж від звичайного очищення.

Кілька років тому, фрезер для нігтів був надбанням виключно дорогих салонів краси класу люкс. Останнім часом технологія створення спростилася, а ціна впала на порядок нижче. Зараз купити фрезер для манікюру можна навіть додому і завжди радіти добре зробленим нігтям.

Подібний вид очищення нігтів та шкіри використовується і для нарощування. Апарат допомагає контролювати розміри, форму і, в разі потреби, спилювати старий матеріал. При цьому проводиться настільки ювелірна робота, що нігтьова пластина не зачіпається взагалі.

Які бувають фрезери?

Вибрати машину для себе, допоможе розподіл на повністю професійні, навчальні та напівпрофесійні машини. Основна відмінність, в потужності вбудованої повітряної труби — пилотяг.

 1. Ніша найпростіших апаратів, зайнята машинками з потужністю до 40 Вт. Вони економні та використовуються в апаратному манікюрі й часто тільки в домашніх умовах.
 2. Фрезер манікюрний зі споживанням до 60 Вт, в будинку використовується вкрай рідко та підходить для складних візерунків. Також, дуже добре підходить для роботи з нарощеними нігтями.
 3. Професійні машинки до 100 Вт стоять в салонах краси й добре справляються з найскладнішою роботою.

Насадки теж відрізняються своєю вартістю, призначенням і матеріалом виготовлення. Найчастіше використовуються:

 1. керамічні — популярні, підходять новачкам. Забезпечують безпечний рівень роботи;
 2. гумові — полірування м'яких матеріалів, відрізняються жорсткістю;
 3. алмазні — міцніші та щільніші за інших, підходить для роботи з гелями, по типу акрилу;
 4. твердосплавні — реверсивний вид підходить для лівші, багатофункціональні, бувають циліндричними, конусними та фігурними.

Які переваги має фрезер для манікюру та педикюру?

Переваги полягають у спрощенні роботи й підвищенні якості результату:

 • потужні насадки та машинки можуть видавати до 30 000 обертів за хвилину, швидкість феноменальна;
 • легко регулювати кількість матеріалу, яку бажаєте зняти;
 • майстру або вам самим легше працювати, руки не так втомлюються;
 • практично не ламаються, зрідка слід змінювати насадки, не складно чистяться;
 • педаль розподіляє навантаження з рук на ноги;
 • наявність змінних ручок, можна підібрати зручну для себе;
 • легко навчитися керувати, навіть новачок зможе керувати інструментом практично з першої спроби;
 • працювати зі складними візерунками легше.

Вибираючи фрезер для манікюру варто враховувати особливості використання. Залежно від ролі, потрібно підібрати ступінь професійності апарату. Від очікуваного результату залежить куплена насадка (зазвичай в комплекті вже йде кілька штук).

У NAILS MANIA купити фрезер для манікюру та педикюру можна за низькими цінами. Відправляємо куплений прилад буквально на наступний день, а консультанти нашого інтернет-магазину допоможуть з рештою питань. Часто проводяться акції та знижки, а також система лояльності поширюється на всю продукцію.

Детальніше