Апарати для манікюру і педикюру

Показано з 1 по 16 із 141 (всього 9 сторінок)
Рейтинг - 4.3902
Всього оцінок - 590

Відгуки про Апарати для манікюру і педикюру


Поширені запитання:
Апарат від 10 Ватт підійде для використання в домашніх умовах.
Чим більше потужність і кількість обертів за хвилину, тим краще апарат.
Апарат від 35 000 об / хв добре та без труднощів зніме старе покриття.
image

Купити апарат для манікюру та педикюру за низькою ціною

Індустрія нігтьового сервісу вдосконалюється і пропонує нові методи виконання манікюру та педикюру.

Раніше це була ручна, обрізна техніка за допомогою пушера та манікюрних ножиць. Сьогодні такий метод не актуальний. На зміну йому прийшла апаратна техніка за допомогою фрезера.

Фрезер — це електричний апарат, який призначений для виконання робіт манікюру й педикюру.

Принцип роботи:

  • фрезер підключатися до блоку живлення, який забезпечує швидкі оберти насадки (фрези). Своєю чергою, насадки бувають різні, все залежить від призначення;
  • за допомогою такого апарату, можна обробити бічні валики пальця й ​​прибрати ороговілий шар шкіри. Позбавитися від зайвого наросту кутикули, надати нігтям бажаної форми та безпечно зняти старе покриття. Фрезер буде зручний для роботи з нарощеними нігтями. Їх моделювання пройде швидше, ніж при роботі пилкою.

Види фрезерів

В основному, апарати класифікують за типом потужності:

  • До 30 Ватт і швидкістю 2000 оборотів за хвилину, вистачає для виконання манікюру;
  • Від 30 до 60 Ватт і швидкістю 35000 обертів за хвилину, справляються з манікюром, педикюром та нарощеними нігтями;
  • Від 60 до 100 Ватт і швидкістю 45000 обертів за хвилину, відносять до ряду професійних фрезерів. Їм, як і іншому типу, під силу впоратися з усіма видами робіт, але роблять вони це значно швидше.

Існують моделі з наявністю або відсутністю педалі для управління ногою. І з наявністю чи відсутністю реверсу — блок живлення та регулювання фрезера.

Чому апаратна техніка за допомогою фрезера краще ручної?

Перша перевага — це швидкість. Фрезер справляється з поставленим завданням швидше і працювати їм легше. Важливий факт, знижується ризик травмування. Ножицями для манікюру легше завдати шкоди, ніж фрезою. Але і з ними потрібно бути обережними й враховувати особливості шкіри клієнта.

Кутикула — це захисний шар. Коли їх зрізають ножицями, організм отримує сигнал про стресову ситуацію та починає активніше нарощувати шкіру. Фрезер охайно ліквідує зарослий шар, а потім, він відростає повільніше. Зняття старого покриття фрезером безпечніше для нігтів, ніж хімічними засобами.

Де замовити фрезерний апарат для манікюру?

У нашому інтернет-магазині Nails Mania, де Ви знайдете широкий асортимент апаратів для манікюру та педикюру за найоптимістичнішими цінами. Вам також можуть бути цікаві пропозиції додаткових насадок для фрезерів.

Для Вашої зручності, ми розподілили фрезера за такими фільтрами як: ціна, виробник, кількість обертів за хвилину, потужність, колір, за наявністю та відсутністю реверсу й педалі.

За більш детальною інформацією, Ви можете звернутися за допомогою до наших менеджерів з продажу. А система знижок, з якою можна ознайомитись, перейшовши на окрему сторінку вгорі сайту, допоможе заощадити на покупці товарів.

Детальніше