Гель-фарби NUB

Уточнити Пошук
image

Гель-фарби NUB – доступність і простота неперевершений нейл-артов

Кожна сучасна жінка або дівчина мріє бути власницею красивого і стійкого манікюру з оригінальним оформленням. Завдяки інноваційним матеріалам нейл-індустрії створювати неперевершені дизайни легко і просто. Прекрасним і доступним вибором є гель фарби NUB, що випускаються в гідному асортименті і дають приголомшливі ефекти при використанні.


Асортимент гель-фарб NUB і одержувані за їх допомогою ефекти

У нашому інтернет-магазині Nails Mania представлені такі види гелевих матеріалів для виконання нейл-арту американської торговельної марки Nail Urban Beauty:

  • Гель-павутинка NUB Easy Gel. Дивовижний матеріал, що відрізняється консистенцією підвищеної в'язкості і щільності, насиченою пігментацією і простотою використання. Їм легко і швидко, без певних навичок і наявності спеціального інструменту, створюються неперевершені нейл-арту. З допомогою пальчиків, пензлики, дотса або апельсинової палички наносяться вишукані візерунки з тоненьких повітряних ліній, що нагадують павутину.
  • Гель NUB Flakes Gel. Являє собою еластичний прозорий матеріал з желеподібної консистенції, до складу якого входять пластівці тонкої фактури, різні по відтінку, розміром і формою. Вони не мають блиск, ефектно виглядають на контрастній поверхні, з їх допомогою створюються цікаві дизайни. Пластівці можна розподілити по всій поверхні нігтика або декорувати ними певну його частину, наприклад кінчик вільного краю.
  • Гель-фарба NUB Paint Gel. Характеризується насиченим пігментацією, середньої щільності консистенцією, яка при роботі не розтікається, а рівномірно і легко наноситься на нігтьову поверхню. Застосовується для промальовування вишуканих візерунків і орнаментів, посмішки френча і тонких ліній дизайну. Випускається в панелі актуальних відтінків.

Будь-яка за типом гель фарба NUB характеризується пластичністю і еластичністю. Дані кошти податливі і зручні в роботі, не течуть при формуванні дизайнів. Вони відрізняються екологічністю і безпекою, а також відсутністю неприємного запаху. Матеріали тверднуть в процесі полімеризації в UV-лампи протягом 2 хвилин або LED-лампах протягом 30 секунд. Створений манікюр, навіть з дивовижним дизайном буде носитися не менше трьох тижнів, зберігаючи свою якість, насиченість відтінків і цілісність.

Подробнее