Гель для дизайну NUB Flakes Gel

У цій категорії немає товарів.

image

Гель NUB Flakes Gel для створення трендового нейл-арту

В галузі манікюрних послуг популярністю користуються незвичайні і ефектні нейл-арту. Створити унікальний трендовий експрес-дизайн допоможе інноваційний матеріал NUB Flakes Gel. Він подобається професійним і початківцям майстрам, з його допомогою формуються дизайни технічно прості і складні. Він додасть нігтикам неповторну креативність, вишуканість і оригінальність.

Що являє собою гель NUB Flakes Gel і які його особливості

Продукт NUB Flakes Gel являє собою прозорий гелевий матеріал підвищеної еластичності з додаванням пластівців найтоншої фактури, різних за формою та розміром. Дані пластівці без блиску, але вони дуже ефектно виглядають на поверхні контрастних тонів. При нанесенні гелю на нігтьову пластину пластівці можна розподіляти рівномірно по поверхні, декорувати ними окрему частину або просто сконцентрувати у підстави нігтика. Створювати такого роду дизайни просто і швидко, з ними легко впорається новачок у сфері нейл-арту.

Характеризується гель з пластівцями американського бренду NUB такими позитивними якостями:

  • Еластичність і пластичність, завдяки чому матеріал не тече;
  • Висока щільність дозволяє створювати об'ємні дизайни;
  • Прозора желеподібна консистенція податлива в роботі;
  • Якісна полімеризація в UV-лампи (2 хв.) або LED-лампи (30 сек);
  • Тривала носка близько трьох тижнів із збереженням естетичності та свіжості.

Випускається гель NUB Flakes Gel в чотирьох базових комплементарних відтінках, завдяки яким можна вигідно доповнити манікюр будь-якої форми. Матеріал розфасований в баночки по п'ять грам. Вони надійно закриті кришкою-запобіжником фольгованого типу, яка захищає продукт від загусання і гарантує безпечне транспортування.

Приємні і доступні для покупки в інтернет-магазині «Nails Mania»

На сайті нашого магазину NailsMania.ua представлений великий вибір продукції для створення всіляких манікюрних дизайнів. У тому числі, у нас можна купити NUB Flakes Gel всіх можливих відтінків варіантів. Ціна на продукт приємно невисока, що пояснюється його прямими поставками від виробника, минаючи послуги та націнки фірм-посередників. Оформити замовлення і оплатити покупку буде не важко, для цього навіть не потрібно виходити з дому, все доступно в онлайн режимі.

Детальніше