Гель Павутинка NUB Easy Gel

У цій категорії немає товарів.

image

Гель-павутинка NUB Easy Gel – інноваційний і незвичайний нейл-арт

У сучасному нейл-арте популярністю останнім часом стали користуватися гель-фарби павутинки або, як їх ще називають, еластик-гель. З їх допомогою легко і швидко створюються справжні шедеври з тоненьких і чітких ліній. Вибором багатьох майстрів є павутинка NUB EasyGel, що представляє собою гель-фарбу насиченою консистенції і максимальної пігментації, до складу якої входить спеціальна тягуча смола. Цей засіб дозволяє по-іншому поглянути на створення незвичайної манікюрного композиції.

Якими перевагами володіє гель павутинка NUB Easy Gel

Намалювати оригінальні візерунки і вишукані малюнки, що складаються з тонких, практично повітряних ліній, використовуючи гель-павутинку просто. Для цього не потрібні особливі навички, знання і наявність спеціальних інструментів. Створити приголомшливий дизайн доступно просто пальчиками або ж використовуючи звичайну тоненький пензлик, апельсинову паличку, дотс. Павутинка легко лягає на покриту базою або гель-лаком поверхню, просушену LED-лампи або в UV 36 Вт. Матеріал по достоїнству оцінили професійні майстри нейл-арту, а також новачки в цій галузі.

Відрізняється гель павутинка NUB такими позитивними характеристиками:

  • В'язка і щільна консистенція, яка не розтікається при роботі;
  • Насичена пігментація, за рахунок якої лінії виходять рівними і чіткими;
  • Тягучість і податливість, завдяки чому матеріал тоненько витягується;
  • Легкість нанесення кольорову поверхню гель-лаку або топового покриття;
  • Економія часу на створення справжніх шедеврів нейл-арту;
  • Безпека, екологічність і гіпоалергенність, відсутність запаху.

Інноваційна гель павутинка NUB Easy Gel дає приголомшливі можливості для нейл-арту, дозволяючи творити креативні і популярні дизайни. З її допомогою легко створити тоненькі ниточки, дійсно нагадують павутину, легко лягають на нігтик, утворюючи хаотичні, геометричні і фантастичні візерунки. Ефектно виглядають такі дизайни на контрастному фоні.

За лояльними цінами представлена павутинка NUB Easy Gel на сайті нашого магазину «Nails Mania». В наявності золотистий, сріблястий, білий і чорний еластик-гель, розфасований в баночки по 5 р. Оформити та оплатити покупку доступно безпосередньо на сайті. В оптимально стислі терміни придбаний товар буде доставлений в будь-яку точку України за допомогою компанії Нова Пошта.

Детальніше