Форми і тіпси для нарощування нігтів

Показано з 1 по 16 із 82 (всього 6 сторінок)
Рейтинг - 4.5000
Всього оцінок - 97

Відгуки про Форми та тіпси


Поширені запитання:
Тіпси нарощування для нігтів призначені для полігеля, форми для нарощування нігтів підійдуть як для гелів, так і для полігелей.
Індивідуальне рішення. Тіпси більш доречні для полігеля, процес нарощування проходить швидше. Форми для нарощування нігтів, краще під час нарощування класичним гелем.
Індивідуальне рішення. Але постійні користувачі найчастіше схиляються до американських виробників.
image

Форми і тіпси для нарощування нігтів – якісно, доступно, надійно

У сучасному нігтьовому сервісі послуга створення штучного манікюру затребувана. Вона дозволяє кожній жінці мати красивий і доглянутий манікюр бажаної довжини. Важливими інструментами реалізації даного процесу є не тільки спеціальний гель або акрил, а також багаторазові і одноразові форми для нарощування нігтів або тіпси. Сказати однозначно, що гірше або краще не можна, кожен майстер вибирає тієї чи інший варіант у залежності від ситуації.

Вибираємо тіпси або форми для нарощування нігтів, багаторазові або одноразові?

Дана категорія виробів являє собою своєрідні підкладкові матеріали, на які виконується нанесення спеціального акрилу або гелю. Який спосіб для створення бездоганних нагідок вибрати залежить від численних чинників, зокрема від уподобань, досвіду і навичок конкретного майстра.

У чому основні відмінності?

Тіпси з еластичного пластикового речовини. Спеціальні накладки певної товщини, що повторюють нігтьове ложе. Вони приклеюються на 2/3 нігтьової пластини, акуратно підпилюють пилкою перехід до натуральної частини, а потім наноситися на поверхню шар акрилу або гелю. Відрізняються за кольором (натурально-рожеві, білі і бежеві, прозорі, а також з дизайном), зовнішнім поглядом (прямі, класичні, трохи завужені), контактній зоні (рівні, з заглибленням).

Форми для нарощування нігтів пластикові, силіконові, паперові, металеві та інші. Полотна, на яких моделюється штучний манікюр, підкладаються під підстава натурального. На поверхні намальовані спеціальні позначки довжини вільного краю, допомагають легко робити його формування. Залежно від матеріалу виготовлення бувають багаторазові і одноразові.

Коли краще і з чим працювати

Дані вироби застосовуються в залежності від бажаного результату, а також від стану натурального нігтика і його види:

  • Правильна мигдалеподібна довгаста – підходить один і другий варіант;
  • Широка трапецевидна – краще підійдуть форми, так як ширини тіпсів може бути недостатньо;
  • Короткі нігті – підходять тільки тіпси, форми можливо підкласти під вільний край довжиною 1-2 мм.

Форми чи тіпси для нарощування нігтів купити вигідно в Nails Mania

Сьогодні купити тіпси для нарощування нігтів в Україні, а також іншу манікюрну продукцію, доступне кожному, адже будь-магазин нігтьового сервісу продає їх в широкому асортименті. Не виняток і наш інтернет-магазин Nails Mania, де дані вироби представлені гідної якості за низькими цінами. Зробити покупку в нас однозначно вигідно. Крім лояльних розцінок і вибору продукції, пропонуємо безкоштовні консультації та допомога у виборі потрібного товару. Порадують також професійне обслуговування, можливість зробити оплату бажаним способом, надійна доставка у будь-який населений пункт України в короткі терміни.

Детальніше