Гелі для нарощування нігтів Enjoy

У цій категорії немає товарів.

image

Гелі Enjoy – доступне нарощування природного манікюру

Щоб наростити штучний манікюр, який буде довго носитися і виглядати як натуральний, важливі досвід майстра і якісний матеріал. Безпрограшним вибором стануть гелі Enjoy, відрізняються відмінними характеристиками і демократичними цінами. Це ідеальний матеріал для моделювання нігтів на типсах і формах, що надає їм природний колір і блиск. Його податлива консистенція зручна і проста в роботі, тому з даними гелем впорається навіть майстер-новачок.

Позитивні характеристики, якими відрізняються гелі Enjoy

Міцний і красивий манікюр, створений за допомогою гелю для нарощування нігтів китайського бренду Enjoy при використанні мінімальних можливостей, буде радувати своєю естетичністю близько трьох тижнів. Після того, як нігтики відростають, процедурою простий корекції вони оновлюються і знову виглядають чудово.

Унікальні гелі Enjoy характеризуються такими переважними якостями:

  • Податлива консистенція середньої в'язкості;
  • Гарне і міцне зчеплення з нігтьової пластиною;
  • Палітра нейтральних відтінків, дуже близьких до натурального кольору нігтів;
  • Високі показники самовирівнювання по поверхні нігтя;
  • Не розтікається в процесі нарощування і сушіння в лампі;
  • Універсальність використання – підходить для форм і типс;
  • Якісна полімеризації в УФ-лампі протягом 3 хвилин;
  • Безпека, відсутність запаху і печіння при полімеризації;
  • Тривалий термін шкарпетки без втрати естетичності і якості.

Перераховані вище переваги підтверджують численні на гель Enjoy відгуки позитивного характеру, які залишають, як майстри, так і клієнти. Працювати даним матеріалом просто, можна навіть у домашніх умовах, головне мати базові навички в нарощуванні нігтів.

Вигідно придбати гелі Enjoy в інтернет-магазині Nails Mania

На сайті нашого інтернет-магазину, що спеціалізується в манікюрною галузі, ви зможете придбати гелі Enjoy для нарощування нігтів за порівняно низькими цінами. Обумовлений цей приємний факт відсутністю посередницьких націнок і прямими поставками продукції від виробника. Наш онлайн-каталог дає можливість ознайомитися з кожним товаром, його компонентами і характеристиками детально. Менеджери-консультанти нашого магазину завжди готові надати допомогу у виборі, для цього просто зателефонуйте за телефонами, вказаними на сайті.

Подробнее