Як вибрати апарат для манікюру і педикюру?

Назад
08.02.2021

Як вибрати апарат для манікюру і педикюру?

Раніше, щоб зробити манікюр чи педикюр, необхідно було використовувати інструменти: ножиці, кусачки, Кніпсери, пушери і т.д.

Сьогодні nail індустрія пропонуємо більш сучасну альтернативу - фрезер.

Фрезер - пристрій за допомогою якого здійснюється апаратна техніка манікюру і педикюру.

Апарат складається з:

Також на ринку можна зустріти пристрій, який виглядає як ручка-мікродвигун. У них немає окремого блоку живлення і педалі. Такий апарат має невелику потужність і обмежений спектр можливостей.

Залежно від потужності пристрою, фрезер здатний впоратися з такими завданнями як:

  • обробка шкірного покриву на ногах і руках;
  • корекція натуральної форми нігтів на ногах і руках;
  • видалення старого покриття гель-лаком на ногах і руках;
  • шліфування та полірування нігтьової пластини на ногах і руках;
  • корекція або видалення нарощених нігтів на руках;
  • видалення мозолів і натоптишів на ногах.

Переваги фрезера для нігтів

  1. Швидкість.

Апарат працює швидко. Володіючи навичками обробки нігтів, впоратися з поставленим завданням можна набагато швидше, ніж при використанні манікюрних інструментів.

  1. Потужність.

Залежно від моделі фрезера, одним пристроєм і за допомогою декількох насадок можна виконати весь спектр завдань, які необхідні для доглянутих рук і ніг: видалення кутикул, обробка бічних валиків, видалення натоптишів, корекція форми нігтів, видалення старого покриття, шліфування та полірування нігтьової пластини і т.д.

  1. Універсальність.

Один апарат може замінити вам все манікюрні інструменти. Більше не потрібно купувати ножиці, кусачки, Кніпсери, шліфувальники та полірувальники, пушери з топірцем, підкорені пилки - все це замінить один пристрій і кілька базових насадок.

  1. Безпека.

Фрезер безпечніший як для майстра, так і для клієнта, тому що їм складніше нанести шкоди. Якщо мова йде про домашнє використанні, тоді можна не переживати за дітей. Апаратом практично неможливо поранитися, що не скажеш про гострі манікюрні інструменти.

Також варто сказати, що знімати старе покриття або нарощені нігті фрезером набагато безпечніше для натуральної нігтьової пластини і шкіри навколо, ніж використання хімічних засобів.

  1. Практичність.

Як показує досвід, пості апаратної техніки манікюру і педикюру, кутикула зростає набагато повільніше і цьому є логічне пояснення.

Справа в тому, що кутикула - це захист для нашого організму. Завдяки їй, всередину отворів між шкірою і нігтем не потрапляють забруднення і мікроби. Кутикула відростає і має зайву шар, який ми прибираємо, щоб руки і ноги були більш доглянутими, а сама "захист" оновлювалася.

Коли ми зрізаємо зайвий відросток ножицями або кусачками, організм отримує стрес, а мозок посилає йому сигнал тривоги для того, щоб швидше відростити кутикулу і зберегти безпеку. Фрезер акуратно спилює зайву шкіру і не викликає стрес організму. Тому, кутикула відростає повільніше, а пальці довше залишаються доглянутими.

Які види фрезеров існують і їх відмінності?

Перш ніж вибрати хороший апарат для манікюру, варто розібратися які види пристрої існують і які у них відмінності.

  1. Фрезера з різною кількістю оборотів.

Швидкість роботи пристрою визначається кількістю крутного моменту за хвилину.

Фрезера від 13 000 - 25 000 об / хв - здатні відкоригувати форму натуральних нігтів, обробити шкірний покрив: підняти і видалити кутикулу, а також прочистити бічне простір.

Фрезера від 30 000 - 40 000 об / хв - більш швидкі апарати, які можуть впоратися з усіма завданнями: манікюр, педикюр, зняття старого покриття обробка і видалення нарощених нігтів.

Фрезера від 45 000 - 65 000 об / хв - швидкі і більш витривалі пристрої. Подібно попередньому виду, даний також здатний впоратися з усім спектром завдань.

  1. Фрезера з різною потужністю.

Апарат від 13 - 25 Ватт - має невелику швидкість. Може впоратися з обробкою шкірного покриву і більше підходить для домашнього використання.

Апарат від 30 - 60 Ватт - має дуже високу і великою швидкістю. Справляється з усіма завданнями буде актуальним як для домашнього, так і для професійного використання.

Апарат від 65 - 100 Ватт - як правило це дуже швидкі фрезера, які можуть працювати цілий день. Вони також справляються з усіма завданнями і підійдуть більше для професійного використання.

Як влаштований апарат для манікюру і педикюру?

Принцип досить простий:

  1. блок живлення відповідає за подачу сили струму в ручку-мікродвигун і за регуляцію швидкості. Як правило, на блоці є крутиться барабан, за допомогою якого можна підвищувати і знижувати швидкість обертання фрези;
  2. моделі, які йдуть з педаллю для ножного управління, обов'язково мають кнопку перемикання з ручного режиму на ножний "H / F" де "H" (Hand) - рука, а "F" (Foot) - нога;
  3. апарат оснащений реверсом - функція, яка відповідає за сторону обертання насадки. Фреза може крутитися вліво або вправо. Кнопка, яка відповідає за перемикання позначена як "F / R". "F" (Forward) - вперед, а "R" (Reverse) - назад.
  4. ручка-мікродвигун - невід'ємна частина фрезера. Це робоча частина в яку вставляється фреза;
  5. неможливо користуватися пристроєм без насадок, вони бувають різними і кожна з них виконує свою функцію: зняття старого покриття, видалення кутикули, обробка бічних валиків і шкірного покриву і т. д;
  6. деякі моделі зустрічалися з функцією охолодження ручки-мікродвигуна. Подібне перевагу не викликає неприємних відчуттів у майстри під час роботи, а також, продовжує термін експлуатації пристрою не даючи йому перегріватися;
  7. на ринку також є фрезера у яких блок живлення оснащений функцією захисту від перегріву. У разі перевантаження, механізм просто вимкнути апарат і не дасть йому згоріти, що також врятує від короткого замикання в мережі.

На що звертати уваги під час вибору фрезера?

Щоб розуміти як вибрати апарат для манікюру, необхідно визначитися, для якої мети він вам потрібен: для професійного або самостійного використання.

  1. Який апарат для манікюру вибратиновачкові?

Для тих, хто тільки починає свій шлях в nail індустрії або ж просто збираються використовувати пристрій в особистих цілях, рекомендуємо звернути увагу на моделі від 25 000 - 30 000 об / хв на 25 - 30 Ватт, їх потужності і швидкості буде достатньо для того, щоб впоратися з базовими завданнями.

  1. Який професійний апарат для манікюру вибрати майстру?

Тим, хто вже має достатньо досвіду в управлінні апаратом і працює багато годин, рекомендуємо придивитися до Фрезер від 35 000 - 65 000 об / хв на 30 - 100 Вт. Вони дозволяють виконувати роботу набагато швидше, а також, здатні витримати тривалі навантаження. Такі апарати справляються з усіма видами завдань. Серед потужних фрезеров можна зустріти модель, яка дозволяє вставити в один блок відразу дві ручки-мікродвигуни, що зручно для умов салонного використання.

Незалежно від того, професіонал ви або любитель, щоб вибрати кращий апарат для манікюру, звертайте увагу на наступні нюанси:

  1. Виробник.

Одні з кращих виробників "JSDA", "STRONG", "MARATHON" і т.д. Але варто врахувати, що це річ індивідуальна, тому звертайте увагу на різні бренди і функціональність моделі.

  1. Країна виробник.

Лідерами вважаються Корея і США, але серед китайського продукту також зустрічаються гідні апарати, особливо для домашнього використання.

  1. Відгуки.

Кращий спосіб дізнатися про якості незнайомій моделі перед покупкою, прислухатися до думки покупців, які вже випробували фрезер в роботі.

  1. Ціна.

Якщо мова йде про професійний пристрої, важливо розуміти що його ціна не буде низькою. Теж стосується і апарату для домашньогоманікюру,його ціна буде середньої. Занадто дешеві моделі можуть працювати повільно, швидко вийти з ладу або ж виконувати обмежений спектр завдань.

  1. Термін гарантії.

Хороші фрезера мають гарантію 6-12 місяців. Для особистого користування можна дивитися на моделі, які мають гарантійний термін 3 місяці.

  1. Матеріал корпусу і ручки.

Матеріал корпусу і ручки може бути металевим - більш надійний, але досить важкий. Також є пристрої з пластика - більш податливі до пошкоджень, але значно легше. Звертайте увагу на опис і визначте для себе, що більше пріоритетно: надійність або ж легка вага.

  1. Вага ручки.

Дана характеристика особливо важлива для майстрів, які працюють з фрезером весь день.

Вага залежить від матеріалу виготовлення ручки-мікродвигуна. Як правило, металеві важчі, а пластмасові легші. Якщо ви хочете надійний і зручний апарат, прочитайте в описі продукту про матеріал виготовлення, зараз роблять моделі з міцного пластику або ж легкого металу.

Як правильно користуватися фрезером для манікюру?

Незважаючи на те, що на ринку представлено безліч різних моделей, у них є однакові правила використання. Більш детально дізнатися про особливості експлуатації апарату можна в інструкції.

  1. Візьміть ручку-мікродвигун і перейдіть на ній крутний елемент до характерного клацання. Зверніть увагу, іноді необхідно докласти невелике зусилля, для того щоб прокрутити барабан, якщо ж у вас не виходить, спробуйте крутити в іншу сторону. Тепер ручка вважається відкритою для того, щоб в неї вставити фрезу (насадку).
  2. Візьміть насадку і вставте її в отвір ручки-мікродвигуна наполовину. Щоб надійно зафіксувати фрезу, перейдіть крутний елемент ручки у зворотний бік. Для перевірки, поворушіть фрезу вгору і вниз, вона не повинна ворушитися.
  3. З'єднайте шнур ручки-мікродвигуна з відповідним отвором блоку живлення.
  4. При необхідності, з'єднайте педаль для ножного управління з блоком живлення. Даний етап не обов'язковий, все залежить від того, яке управління ви віддаєте перевагу: ручне або ножне.
  5. Підключіть фрезер до мережі (вставте вилку в розетку).
  6. Як правило, на блоці живлення повинна бути кнопка включення і виключення "ON / OFF" - натисніть на неї. Кнопка повинна стати в положення "ON".
  7. Обов'язково перевірте, щоб кнопка способу управління "H / F" стояла в правильному положенні. Якщо ви хочете регулювати потужність руками, кнопка повинна стояти в положенні "H", а якщо ногою за допомогою педалі, тоді в положенні "F".
  8. Тепер фрезер готовий до експлуатації. На блоці живлення повинен бути регулятор швидкості, як правило, він має вигляд крутиться барабана. Щоб почати роботу, крутите барабан і вибирайте оптимальну для роботи швидкість.
  9. Важливо: працювати на повній швидкості довше 30 секунд категорично заборонено. Ніякої апарат не впоратися з таким навантаженням. Слідкуйте за тим, щоб пристрій працював не на повну потужність. В іншому випадку, спрацює функція захисту від перегріву і фрезер вимкнутися самостійно. Якщо це сталося, залиште пристрій на 20 - 30 хвилин щоб воно охололо. Після, можете заново приступати до роботи. Якщо у вашій моделі немає такої функції, є ризик того, що на максимальній швидкості апарат перегорить і поламається.

    1. Якщо ви хочете перемкнути напрям фрези, для початку повністю приберіть швидкість, тільки потім перемикайте кнопку "F / R", а потім заново включайте швидкість.
    2. Важливо: перемикати напрямок насадки на швидкості категорично заборонено, це загрожує поломкою пристрою.