Змінні УФ Led лампочки і запасні частини

Арт. 2282253
В наявності

Ціна: 125 грн.

Арт. 11-30679
Арт. 20060
Арт. 681087052

Відгуки про Змінні УФ Led лампочки і запасні частини


image

Змінні деталі для манікюрних ламп

Один із витратних матеріалів ламп для манікюру — змінні ультрафіолетові і LED лампочки. Без них неможлива полімеризація довгострокових покриттів і робота ламп.

Технічно, передбачена модифікація змінних лампочок для манікюру раз в 6-12 місяців, все залежить від активності користування.

Види змінних лампочок

Існує дві основні класифікації:

  • ультрафіолетова лампа для однойменної лампи для нігтів. Це прямі змінні лампочки, потужністю від 4-12 Ват. Існує спіралеподібна уф лампа для нігтів потужністю 12 Ватт для гібридної CCFL+LED лампи. Вона більш енергозберігаюча, за рахунок чого термін експлуатації збільшується;
  • змінні лід лампочки (діоди) для нігтів. Вони підходять для гібридних і LED-ламп для манікюру. Як правило, служать довше і споживають менше енергії, що автоматично приводить їх в ряд економічних. Можуть продаватися окремими діодами і у вигляді лампи, в яку вбудовано певну кількість лід-діодів.

Принцип роботи

Перший тип — люмінесцентна скляна трубка, яка є газорозрядним джерелом світла. Туди закачаний газ, коли електричний розряд проходить через нього, виникає ультрафіолетове світіння діапазоном 315-400 нм, який може просушити всі види гелів.

Другий тип — лід діод або напівпровідниковий прилад, через який проходить електричний струм, внаслідок чого виникає оптичне випромінювання. Лампочка для лід лампи для нігтів може полимеризовать довгострокові покриття в рази швидше.

Про безпеку

Існує думка, що ультрафіолетові лампи шкідливі для очей і шкіри рук.

Насправді, при правильній експлуатації, зазначеної в інструкції по застосуванню приладу, діапазон світіння ультрафіолетових ламп безпечний для очей.

Рівень уф випромінювання лампочки, в лампі для нігтів, нижче, ніж від сонця, тому нешкідливий для шкіри рук. Десять хвилин перебування під сонцем, замінює рік часу, який ми використовуємо на полімеризацію в ультрафіолетових лампах. Ультрафіолетові лампочки для лампи для нігтів, мають схоже випромінювання з сонячним. Тільки з-за цього фактора, у людей з чутливою шкірою, яким не можна засмагати на сонці із-за алергії на уф випромінювання, може бути почервоніння. Прилади, де використовують лід лампочки для нігтів, не викликають алергічної реакції. Вони абсолютно безпечні для всіх, незалежно від типу шкіри.

Де купити змінні деталі?

У нашому інтернет-магазині Nails Mania, Ви отримаєте всі необхідні лампочки за демократичними цінами.

Ми робимо акції на товари, щоб Ви могли здійснювати покупки з ще більшою вигодою. Підпишіться на наші новини, щоб не пропустити товари зі знижкою. Також, перейдіть в розділ "система знижок" у верхній частині сайту, щоб ознайомитися з нашою різноманітною програмою лояльності.

Ми здійснюємо доставку по всіх областях України, а якщо Ви знаходитеся в Києві, то можете скористатися послугою самовивозу.

Подробнее