Манікюрні кусачки (щипці)

Арт. 36886
Показано з 1 по 16 із 89 (всього 6 сторінок)
Рейтинг - 4.8182
Всього оцінок - 102

Відгуки про Манікюрні кусачки (щипці)


image

Як правильно підбирати собі кусачки для нігтів

Кожна жінка, яка бажає правильно доглядати за своїми нігтями, замислюється про формування власного інструментарію для догляду за цією частиною свого тіла. Він необхідний як для створення манікюру, так і для його коригування. Дуже часто першим кроком стає покупка кусачок для манікюру, які є досить таки багатофункціональним пристроєм.

Начебто такий простий предмет, але невеликі особливості його конструкції можуть істотно вплинути на зручність роботи з ним. Так як приміром, дуже важливим є такий момент, як гострозубці для нігтів лежать в руці, а це безпосередньо залежить від форми, довжини і товщини рукояток. Ну а якщо ми з вами торкнемося особливості роботи професійних майстрів нігтьового сервісу, то для них питання підбору манікюрних кусачок стоїть ще більш гостро оскільки часто їм доводиться працювати з цією річчю досить довгий час кожен день.

Щипчики для манікюру - це, як можна зробити висновок з назви, щипці, виготовлені з металу, які застосовуються для обрізання нігтів і кутикули. Ключові відмінності полягають у фірмі-виробнику, матеріали та конструкції. Для ефективної та продуктивної роботи з застосуванням подібного оснащення важливо не тільки покладатися на відгуки, статті та інші інформаційні матеріали, але й приділити більше часу "примірці" майбутньої покупки під свою руку. Кисті і долоні, як і багато інші частини нашого тіла, у всіх різні, тому виробники щипчики для нігтів випускають самі різні варіанти одних і тих же моделей, відмінності яких часто навіть складно помітити.

Основні вимоги, які варто пред'являти манікюрним кусачкам з урахуванням вашої моделі його використання, це якість застосовуваних матеріалів, ступінь заточки, її довговічність, загальна якість складання і виготовлення продукту. Для виготовлення такого інструменту найчастіше застосовують такий матеріал, як нержавіюча або медична сталь. Це досить практичне рішення, так як завдяки цьому вони не бояться вологи так і в цілому прослужать своєму власникові істотно довше.

Можна, не побоюючись за наслідки своїх дій, обробляти ципцы для манікюру спеціальними засобами, які застосовуються з метою стерилізації і видалення шкідливих вірусів і бактерій. Ці рідини є дуже агресивним середовищем і здатні привести в непридатність кусачки для нігтів з нестійких, низькоякісних матеріалів. Аналогічно добре вони виявляють свою стійкість і під час обробки в стерилізаторах різного типу.

Відмітні особливості кусачок для кутикули

Кусачки для кутикул повинні бути добре заточені і результат такої якості найчастіше простіше досягти за допомогою ручного заточення. Також, при подальшому використанні, ви можете оновлювати ріжучу кромку самостійно або з допомогою сторонніх фахівців. Довжина ріжучої кромки також важлива, так як деяким користувачам звичніше працювати з одним варіантом, а деяким відповідно з іншим. Більш того, досить часто, ті, хто обслуговують клієнтів, які купують кілька варіантів кусачок, адже довжина кутикули у всіх людей різна і простіше вибрати підходящий інструмент для роботи з наявного арсеналу, ніж намагатися підлаштувати свою роботу під те, що є.

Слідуючи викладеного вище, ми рекомендуємо вам усвідомлено робити вибір у бік якісних, толково сконструйованих кусачки для кутикул купити в Києві та Україні ви можете, наприклад, в нашому магазині.

Якщо Ви вирішили придбати кусачки, то чому б Вам також не доглянути собі і лопатку для манікюру? В парі ці інструменти дуже Вам допоможуть. А для створення дивовижних декоративних малюнків на нігтях доречно вибрати для себе акрилову пудру. Часто незаслужено недооціненими можна назвати засоби для дезінфекції нігтів – адже якщо Ви хочете, щоб Ваші нігті були не тільки красивими, але і здоровими – це незамінна річ!

Детальніше