Ножиці для кутикули

Показано з 1 по 16 із 75 (всього 5 сторінок)
Рейтинг - 5.0000
Всього оцінок - 84

Відгуки про Ножиці для кутикули


image

Ножиці для кутикули – акуратний обрізний манікюр

Для виконання класичного обрізного манікюру багато майстри воліють ножиці для кутикули. Даний інструмент дозволяє швидко і легко привести в порядок колонігтьову зону, делікатно видаляючи відросла і омертвілу частина кутикули шляхом делікатного зрізання. Правильно виконана процедура дозволяє тривалий час зберігати нігтики в охайному стані, не викликаючи появи задирок. Професійний інструмент виготовляється з високоякісної нержавіючої сталі, яка здатна витримувати часті процедури дезінфекції хімічним або термічним способами.

Якими характеристиками відрізняються ножиці для кутикул

Майстра манікюрного сервісу вибирають для своєї роботи самі високоякісні професійні ріжучі інструменти. Вимоги до них жорсткі, адже від них залежить якість, безпеку і результативність виконання класичного обрізного манікюру або педикюру.

Відрізняються манікюрні ножиці для кутикули такими основними характеристиками:

  • Виготовлення з високоякісної нержавіючої сталі, часто з медичною, що забезпечує надійність і довговічну роботу інструменту;
  • Вигнута форма подовжених кінчиків з ріжучою поверхнею, яка спеціально передбачена для кутикули, яка має півколом навколо нігтьової пластини;
  • Тонкі і гострі завужені ріжучі кромки, акуратно зрізують кутикулу, без її відтягування і застрягання;
  • Компактний розмір і зручна форма ручок, які комфортно тримати в руці, їх базі м'яка м'який хід, не вимагає прикладання зусиль в роботі;
  • Надійне болтове з'єднання єднання єднання з м'яким яким яким ходом, запобігає розхитування частин під час роботи.

Вибираємо відповідні ножиці для кутикули

Насамперед вибір залежить від особистісних уподобань, головне, щоб майстру було зручно працювати. Також інструменти підбирається під конкретні потреби і ситуацію. Наприклад, в залежності від виду кутикули рекомендовані ножиці з різним робочим (ріжучим) полотном. Тонке полотно і мініатюрна ріжуча кромка – рішення для ніжною і самою тонкої кутикули. Для більш щільної шкірки рекомендовано використовувати ножиці з більш товстими ріжучими крайками. Вони акуратно зрізують надлишки кутикули, не піддаючи деформації прилеглу шкіру. Для м'яка якої нормальної кутикули підійдуть класичні ножиці, мають середній розмір робочого полотна.

Роблячи висновок з вище означеної інформації, в робочому арсеналі професійного майстра манікюрного має бути кілька ножиці для кутикули. Це дозволить обслуговувати всіх без винятку клієнтів, вибираючи відповідний інструмент в конкретній ситуації. Крім цього наявність обов'язково повинен бути й інший манікюрний інструмент – кусачки, лопатки, накожницы та інше.

Купити недорого ножиці для кутикули в інтернет-магазині Nails Mania

В кожному магазині і торговій точці, яка продає товари для нігтьового сервісу можна придбати ріжучий інструмент для виконання класичної процедури обрізного манікюру. Наш інтернет-магазин Nails Mania спеціалізується в даній галузі, пропонує професійний інструмент приємно лояльними цінами. В наявності представлені ножиці для кутикули виробництва торгових марок Сталекс, Komilfo, Niegelon і Olton. Вони характеризуються відмінною якістю, надійністю та доступністю.

Зробити покупку в нашому магазині просто і приємно, чому сприяє продуманий до дрібниць інтерфейс сайту. Вибрати бажаний товар, провести оплату і замовити адресну доставку доступні в онлайн режимі. При необхідності менеджери-консультанти нададуть допомогу, дадуть відповіді на ваші питання, допоможуть зробити правильний вибір. Для цього вам потрібно просто подзвонити за вказаними номерами телефонів.

Детальніше