Пінцети для нарощування вій та брів

Арт. 11-26971
Арт. 11-26836
Арт. 11-27239
Арт. 11-26991
Арт. 11-26992
Арт. 11-27429
image

Для майстрів, які займаються нарощуванням вій, актуальними будуть такі товари — пінцети для брів, які можна купити в нашому інтернет магазині б'юті товарів Nailsmania.

Особливості функціоналу щипчики

Їх конструкція дозволяє зручно справлятися з самими дрібними деталями. Оптимальна форма виробу забезпечує комфортне розміщення в руці, коли будуть проводитися маніпуляції. Міцний матеріал не подається корозії та іншому негативному впливу з боку навколишнього середовища. Під час виробництва, він піддає заточування і доведення. На сайті представлені різні моделі для роботи з волосками в різних зонах. В залежності від виду решт, бувають скошеними, прямими, загостреними та заокругленими.

Всі вони підходять для обробки знезаражуючими речовинами і стерилізації УФ-лампи. Легко очищається від будь-яких забруднень. Дотримуючи всі умови використання та зберігання, щипчики прослужать вам не один рік. Для ефективності процедур, рекомендується розміщувати інструмент як можна ближче до шкірного покриву, де починається корінь волоса.

Купівля пінцетів в мережі

Губитеся в здогадах, де б купити якісний інструментарій починаючому творця прекрасного? Чекаємо вас на сторінках нашої б'юті-платформи. Ми реалізуємо тільки оригінали від виробника з усіма сертифікатами та регулярно працюємо над розширенням асортименту. Що б придбати обрану складову каталогу, потрібно зробити всього кілька кліків, залишаючись при цьому будинку. У вкладці «Відгуки», ви зможете висловити своє враження від користування і почитати, що думають інші покупці.

П'ять переваг шопінгу у нас:

  • Великий вибір продукції на будь-який смак;
  • Швидкий пошук необхідних позицій;
  • Лояльні ціни, часті подарунки та знижки;
  • Оперативна доставка в Київ, Одесу, Харків, Львів, Дніпропетровськ та інші населені пункти України;
  • Гарантійний термін і можливість повернення придбань.

Крім вищевказаних елементів, ви також можете подивитися і замовити: набори новачків, лакові покриття, гель-лаки KODI і PNB. Мінімум витрат часу, засобів і максимум комфорту для наших клієнтів. Створимо модний і чарівний образ сучасної дівчини спільними зусиллями.

Подробнее