Скляні пилочки для нігтів

У цій категорії немає товарів.

image

Скляні пилочки для бездоганного манікюру

Одними з найбільш важливих і необхідних манікюрних інструментів є пилочки. Якщо потрібно надати манікюру форму, відполірувати нігтьову платину, підпиляти вільний край або щербини, то скляна пилочка для нігтів стане оптимальним варіантом. Завдяки своїм універсальним якостям вона чудово підійде для натуральних і нарощених нігтів за умови відповідної шорсткості.

Якості, якими характеризуються скляні пилочки для нігтів

Манікюрні пилочки з скла виділяються підвищеною твердістю. Абразив на їх поверхні створюється технологією хімічного травлення і додатковим загартовуванням. Це забезпечує необмежений і надійний термін служби, значно більший ніж у пилок з інших матеріалів.

Користується популярністю у досвідчених майстрів і серед звичайних людей пилка зі скла завдяки таким позитивним характеристикам:

  • Екологічність і безпека, виготовлення з природного сировини;
  • Простота використання в роботі, не вимагає особливих умінь;
  • Оптимальний вибір для схильних до розшаровування і виснажених нігтів;
  • Практично необмежений при правильному зверненні термін служби;
  • Гігієнічність, так як скло не має пор, де можуть накопичуватися мікроби;
  • Простота догляду, легкість відмивання забруднень і дезінфекція.

Єдиним недоліком скляній манікюрної пилочки є її крихкість, тому слід бути обережним під час роботи, щоб вона не впала і не розбилася.

Вибираємо манікюрну пилку із скла

Щоб вам підійшла скляна пилка для нігтів, слід вибрати оптимальну шорсткість (абразивність), яка вимірюється в гитах. Існує три головні категорії абразивності скляних полотен:

  • 900-1200. Самі м'які з напиленням дрібнозернистого типу, найкраще рішення для шліфування і полірування нігтьової платини, слабких і расслаивающихся нагідок, полірування грубої шкірки на пальцях.
  • 200-300. Універсальна абразивність, придатна для оброблення тонких і міцних нігтів. Це стандартний варіант манікюрної пилочки, яка використовується в професійному салоні і в домашніх умовах.
  • 80-180. Жорсткий і грубий інструмент для обробки штучних нігтів, іноді застосовується для підпилювання торця здоровою і міцною нігтьової платини.

Для повноцінного виконання манікюру, особливо майстрам, слід мати скляні пилочки з різними абразивностями. Доступно їх придбати на сайті нашого магазину Nails Mania. Гідний асортимент і лояльні ціни порадують покупців.

Детальніше