Нарощування нігтів гелем: покрокова інструкція

Назад
14.12.2020

Нарощування нігтів — даний порятунок для дівчат, які не можуть відростити власну довгу форму. Причини можуть бути різні: у кого-то тонка нігтьова пластина, яка швидко ламається, у деякі нігті постійно шаруються, а у когось просто не вистачає терпіння. Вихід простий — нарощування.

Які переваги у технології нарощування нігтів гелем?

Процедура унікальна і володіє поряд переваг:

  1. наростити нігті можна один раз, а в надалі просто робити корекцію. Не заново знімати та наносити гель, а просто підпилювати, перефарбовувати і заповнювати отросшее нігтьове простір;
  2. нарощені нігті самі стійкі і тримаються більше 4-х тижнів;
  3. гелі для нарощування достатньо пластичні і не травмують натуральну нігтьову пластину;
  4. матеріал для нарощування абсолютно безпечний. Зараз його використовують навіть в якості зміцнення "рідних" нігтів;
  5. можливість створити будь-яку форму, довжину і дизайн.

Раніше, процедура була доступна тільки в салоні або після проходження спеціальних курсів. Не було повчальних відео або статей. Зараз же, матеріалів у вільному доступ настільки багато що дізнатися правила нарощування нігтів і робити процедуру самостійно вдома не складе ніякої праці.

Пропонуємо ознайомитися з нашої "інструкцією". Ми розповімо про всіх тонкощах і секрети ідеального нарощування.

Які кошти для нарощування нігтів необхідно купити?

Для того щоб наростити нігті, вам знадобиться:

  1. манікюрні інструменти або фрейзер, пилка і бафик;
  2. безворсові серветки;
  3. засіб "Nail Prep";
  4. лампа для манікюру;
  5. базове покриття;
  6. форми для нарощування;
  7. кисть для гелю;
  8. гель для нарощування;
  9. жорстка пилка для штучних нігтів;
  10. якщо конструює матеріал прозорий, тоді потрібен гель-лак;
  11. топове покриття;
  12. засіб "Cleanser";
  13. декор за бажанням.

Якщо ви тільки починаєте займатися моделюванням, радимо придбати стартовий набір для нарощування. У ньому всі необхідні компоненти для процедури, а коштують подібні комплекти дешевше, ніж придбання кожної позиції окремо.

Які гелі потрібні для нарощування існую, їх відмінності і що краще купити?

Ринок nail індустрії не варто на місці. Крім класичного нарощування гелем, зараз можна наростити нігті акриловій пудрою і полигелем.

Акрилова пудра розмішується зі спеціальною рідиною — мономером. Перевага даного способу нарощування у те, що суміш висихає на повітрі. Акрилові нігті не потрібно сушити в лампі. Але багато хто не люблять цей метод, тому що рідина має неприємний запах. Працювати з таким матеріалом дуже важко.

Полигель — суміш гелю і акриловій пудри. Даний продукт не має різкого запаху, але просушується в манікюрною лампі. Матеріал випускається не в баночці, а в тюбику. Полигель вже має колір. Перевага матеріалу те, що його відразу можна викласти рівним шаром.

Кілька слів про гелі для нарощування:

  1. це перший матеріал, який з'явився для нарощування нігтів;
  2. гель має густу консистенцію (набагато щільніше, ніж у гель-лаку);
  3. продукт випускається у тарі, яка не пропускає сонячний колір. Як правило, це баночки. З них гель дістати простіше всього.

Гель для нарощування — складна молекулярна органічна система, яка під впливом ультрафіолету з'єднується у ланцюзі. Таким чином з рідкого стану матеріал переходить у тверде.

До основних видами гелів для нарощування відносять:

  1. прозорий гель. Самий звичайний продукт який потрібно перекривати кольоровий гель-лаком;
  2. камуфлює гель для нарощування. Матеріал вже має відтінок, але при бажанні його також можна перекрити. Подібні гелі випускають з додаванням декору: шімер, блискітки і т. д.
  3. Трифазні гелі для нарощування. Перед їх використанням передбачено нанесення базового покриття, а після їх використання — нанесення топового покриття.
  4. Однофазні гелі для нарощування. Без бази, відразу наносяться на нігтьову пластину і не вимагають подальшого покриття топом. Зручно використовувати однофазний матеріал так як економиться час і допоміжні продукти.

Послідовність нарощування нігтів гелем

Основні етапи нарощування нігтів гелем:

  1. підготовка нігтьової пластини;
  2. обробка нігтів;
  3. нанесення штучного матеріалу;
  4. фіксація результату.

Тепер можна приступити до техніки нарощування нігтів конструирующим гелем.

  1. Раніше, перед нарощуванням, нігтьову пластину спилювали під корінь. На самому насправді, такий необхідності немає. Навіть якщо у вас є трохи вільного краю, його можна залишити.
  2. Щоб підготувати нігтьову пластину, використовуйте манікюрні інструменти. Для корекції форми, візьміть книпсер, кусачки манікюрні або ножиці (кому як зручніше). Не забувайте про кутикулу. Щоб розм'якшити шкіру, скористайтесь засобом для видалення кутикули і відсуньте її пушер або апельсинової паличкою. Варто приділити увагу подногтевому простору, прослідкуйте, щоб воно було чистим. Відсуньте бічні валики і позбавтеся від задирок.

    Замість інструментів можна скористатися фрезером і зробити апаратний манікюр. Для цього знадобляться наступні насадки: конус — допоможе позбутися від зайвої довжини; полум'я — підніме кутикулу; куля — дбайливо видалить зайвий шкірний покрив.

    Щоб згладити кути нігтьової пластини, скористайтесь пилочкою. Для шліфування нерівностей застосуйте баф.

    Не забудьте прибрати зайву пил м'якою пензликом.

  3. Позбутися від дрібного пилу допоможе засіб "Nail Prep". Нанесіть його на безворсові серветки і протріть нігті. На даному етапі важливо використовувати саме безворсові серветки, тому що вони не залишають після себе ворсинок. В іншому випадку, дрібні порошинки завадять якісного нанесення моделюючих матеріалів.
  4. Для кращого результату, нігтьову пластину необхідно підсушити. В цій справі допоможе дегидратор або як його ще називають ультрабонд. Нанесіть матеріал на нігті і через кілька секунд він висохне сам по собі.
  5. Щоб гель краще з'єднався з натуральної нігтьової пластиною, необхідно підняти її лусочки. Таким чином гель проникне в мікро отвори. Нанесіть праймер уникаючи зони біля кутикули. Засіб також сохне самостійно протягом пари секунд. Праймер буває бескислотным. Такий матеріал більш щадний для нігтів. Також, є кислотний праймер. Продукт більш дієвий і для нарощування ми нігтів рекомендуємо наносити саме його. Безкислотний основа забезпечує максимальна зчеплення натуральних нігтів з штучними матеріалами.
  6. Наступний етап залежить від того, який у вид гелю. Якщо трифазний, необхідно нанести базове покриття. Воно захищає нігті від пошкодження і створює додатковий щільний шар. Продукт необхідно просушити лампи для манікюру. Час полімеризації залежить від того, який у вид пристрою. Приміром, UV лампа впоратися із завданням за 120 с, LED+CCFL лампа за 60 с, а UV/LED лампа за 30 с.
  7. Далі необхідно використовувати форм для нарощування. Зніміть захисний шар і видалите серцевину. Наклейте форму так, щоб вона щільно прилягала під нігтями.
  8. Правила нарощування нігтів. Скористайтесь спеціальної пензлем для гелю. Вона широка, плоска і досить туга, щоб змоделювати рівну поверхню. Розподіліть матеріал рівним шаром за формою до тієї довжини, яку хочете. На формах нарощування зазначені спеціальні позначки. Завдяки їм у вас виходити нігті однакової довжини. Для того, щоб не було горбків, після нанесення матеріалу, перевертайте кисть долонею вгору. Таким чином, продукт стікає вниз за формою нігтя, самовирівнюється і утворює рівний овал.
  9. Гель необхідно просушувати в лампі. Не кожне пристрій може впоратися з моделюючий матеріал, тому важливо, щоб потужність апарату було від 36 Вт. За рахунок того, що гель більше складним за своєю структурою йому потрібно більше часу на полімеризацію. UV лампа впоратися із завданням за 240 с, LED+CCFL лампа за 120 с, а UV/LED лампа за 60 с. Після повного висихання, зніміть форми для нарощування.

  10. Візьміть жорстку пилочку для штучних нігтів і відкоригуйте форму. Як правило, абразив 180/240 ідеально підійде для такого випадку. Залишок приберіть пил засобом Nail Prep і безворсовими серветками.
  11. Якщо у вас прозорий гель, перекрийте його кольоровим гель-лаком і просушіть в лампі. Час полімеризації аналогічно базового покриття.
  12. На цьому етапі, за бажанням можна нанести декор.
  13. Якщо у вас трифазний матеріал, тоді зафіксуйте результат топовим покриттям. Даний продукт також необхідно полимеризовать в манікюрною лампі. Час ідентично з нагоди гель-лаком і топом.
  14. В кінці процесу на нігтях залишиться липкий дисперсійний шар. Це ті компоненти, які не твердіють під впливом ультрафіолетового випромінювання. Куля потрібно прибрати за допомогою безворсовий серветок і рідини "Cleanser".

Вуаля, нарощені нігті готові!

Де купити матеріали для нарощування нігтів?

Все необхідне для нарощування нігтів краще купувати в інтернет-магазинах. За рахунок відсутності оплати за оренду приміщення, товар коштує дешевше.

В нашому магазині Nails Mania є всі необхідні матеріали для нарощування нігтів гелем.

Тут продаються набори для новачків. Продукція для професіоналів і звичайних користувачів.

Перш, ніж надати вам товар, правило справу стосується техніки, ми перевіряємо особисто його на справність. Але транспортування річ непередбачувана, тому рекомендуємо перевіряти товар на пошті.

Говорячи про відправку, доставляємо товар через Нову Пошту у будь-яку область України. Клієнти з Києва можуть скористатися кур'єрської послугою.

Мінімальна сума для замовлення в нашому магазині — всього 100 гривень. Якщо ви хочете отримати товар накладеним платежем, тоді необхідно оформити покупку на суму від 300 гривень. А якщо хочете безкоштовну доставку, тоді замовте продукцію ціною від 1000 гривень.

У нас вигідно купувати товари, тому що постійно діють розпродажі. Зареєструйтеся на нашому сайті і тоді ми відправимо смс оповіщення з вигідними пропозиціями.

Замовляйте товар легко з допомогою функції "купити в 1 клік". Виникли труднощі? Тоді зателефонуйте нашим співробітникам. Всі контакти вказані на сайті або ж скористайтесь послугою зворотного зв'язку.