Знеболюючі і Анестезія для тату і татуажу

Арт. 1450
Арт. 1080
Арт. 1976
Арт. 652
Арт. 457
Арт. 1977
Арт. 262
Арт. 1978
Арт. 401
 • Скидка
Арт. 266
 • Скидка
Арт. 994
 • Скидка
Арт. 992
 • Скидка
Арт. 993
Арт. 991
 • Скидка
Арт. 263
image

Як зробити процедуру тату і татуажу безболісною?

З кожним днем відсоток людей, які роблять тату або перманентний макіяж, зростає все більше. Сьогодні, подібні малюнки не тільки несуть послання, а є прикрасою, способом перекриття вад та підкреслення достоїнств.

Ні для кого не секрет, що процес досить болючий, а ділянки, де кістки проступають найбільше: груди, ключиці, лікті, коліна і т. д. без крику не можуть перенести навіть найсильніші чоловіки.

З сьогоднішніми розробками більше не потрібно мучитися і відчувати біль протягом тривалого сеансу. Відмінне рішення — анестезія для татуажу і татуювань.

Види знеболюючого для татуажу і тату

Так як процедури виконання тату і перманентного макіяжу відрізняються один від одного матеріалом, технікою нанесення і т. д. Засоби для знеболювання можуть бути як:

 • для татуажу, володіють м'якою дією, але досить потужним для зниження моторики. Найчастіше, їх консистенція рідка і не несе шкоди при попаданні на слизову;
 • для татуювань, як правило, вони роблять більш сильну дію, яка здатна заморозити будь-яку ділянку щільної шкіри тіла. Дані кошти зовсім недоречні для застосування на тонкій шкірі обличчя. Найчастіше, знеболюючі для тату випускають у вигляді мазі або гелю;
 • універсальними для використання під час двох процедур. Так як деякі ділянки тіла, такі ж м'які які, як і на обличчі, для них підійдуть дані кошти у вигляді знеболювальною мазі або крему для тату і татуажу. Як правило, це кошти з низьким відсотком знеболюючого компонента в складі.

На шкода, дія коштів не може тривати так довго, як створення вічного малюнка і подібні знеболюючі мазі для тату і татуажу використовуються для первинного знеболювання, другий раз, на відкриту рану їх вже не можна наносити.

В такому разі, потрібно використовувати анестетики вторинного використання. Це рідке знеболювальне, яке не несе шкоди при попаданні у відкриту рану. Більш того, має очищаючий ефект капілярів, що зменшує виділення крові при роботі.

Важливо знати:

Більшість коштів мають у складі лідокаїн — діє речовина, за допомогою якого відбувається заморожування тканин. Деякі люди мають алергію на цей компонент. Перед нанесенням анестетика, обов'язково запитуйте клієнта, чи є у нього алергія чи ні. У випадку, якщо відвідувач не знає, проведіть тест. Нанесіть засіб на зап'ясті і почекайте 5 хвилин.

Деякі майстри воліють використовувати знеболюючу мазь для татуювань у вкрай рідкісних випадках. Це обумовлено наступними причинами:

 • шкіра твердне, втрачає свою еластичність і з нею важче працювати;
 • пігмент розбавляється і стає не таким яскравим;
 • часто, період загоєння відбувається довше, ніж без застосування аплікаційної анестезії.

Зверніть увагу: застосування знеболювального не може стовідсотково призвести до вищеперелічених наслідків, так як це все залежить від індивідуальної переносимості та сприйняття шкіри препарату.

Як використовувати анестезію для татуажу і тату?

 • якщо є волосяний покрив, позбудьтеся від нього до початку процедури;
 • головне правило — продезінфікувати ділянку, де буде можуть застосовуватися засіб. Це можна зробити антибактеріальним милому або спеціальним дезінфікуючим засобом;
 • зачекайте, поки ділянку висохне, а потім, використовуйте знеболюючий засіб.

Зверніть увагу: більш докладні правила щодо застосування завжди вказані в інструкції до препарату та можуть відрізнятися один від одного в силу особливостей кошти. Сюди входити і період часу, за яке знеболююче приходити в дію і його тривалість.

Анестезія для татуажу і тату: де купити?

У нашому інтернет-магазині Nails Mania можна придбати засоби будь-якого виду за найдемократичнішими цінами.

Ми часто робимо акції, щоб не пропустити вигідні пропозиції, підписуйтесь на наші новини. Як бонус, ми надамо подарунок при замовленні. Звертайтеся до наших менеджерів з продажу, щоб дізнатися який. Також, вони відповідять на всі питання і допоможуть швидко оформити замовлення.

Хочете заощадити більше? Тоді переходьте на розділ "система знижок", який розташований у верхній частині сайту, щоб детальніше ознайомитися з нашою програмою лояльності.

Для Вашої зручності, ми оптимізували сайт, додавши на нього фільтри для швидкого пошуку. Вони знаходяться в лівій частині сайту.

З нами можна не переживати за оригінальність продукції, тому що ми напряму працюємо з офіційними представниками брендів в Україні.

Наш магазин робить доставку по всіх областях України. Ті, хто перебуватиме в Києві, може скористатися послугою самовивозу

Подробнее