Знеболюючі і Анестезія для тату і татуажу

Арт. 1450
Арт. 1080
Арт. 1976
Арт. 652
Арт. 457
Арт. 1977
Арт. 262
Арт. 1978
Арт. 401
Арт. 266
Арт. 1156
Арт. 994
Арт. 992
Арт. 993
Арт. 263
image

Як зробити процедуру тату і татуажу безболісною?

З кожним днем відсоток людей, які роблять тату або перманентний макіяж, зростає все більше. Сьогодні, подібні малюнки не тільки несуть послання, а є прикрасою, способом перекриття вад та підкреслення достоїнств.

Ні для кого не секрет, що процес досить болючий, а ділянки, де кістки проступають найбільше: груди, ключиці, лікті, коліна і т. д. без крику не можуть перенести навіть найсильніші чоловіки.

З сьогоднішніми розробками більше не потрібно мучитися і відчувати біль протягом тривалого сеансу. Відмінне рішення — анестезія для татуажу і татуювань.

Види знеболюючого для татуажу і тату

Так як процедури виконання тату і перманентного макіяжу відрізняються один від одного матеріалом, технікою нанесення і т. д. Засоби для знеболювання можуть бути як:

  • для татуажу, володіють м'якою дією, але досить потужним для зниження моторики. Найчастіше, їх консистенція рідка і не несе шкоди при попаданні на слизову;
  • для татуювань, як правило, вони роблять більш сильну дію, яка здатна заморозити будь-яку ділянку щільної шкіри тіла. Дані кошти зовсім недоречні для застосування на тонкій шкірі обличчя. Найчастіше, знеболюючі для тату випускають у вигляді мазі або гелю;
  • універсальними для використання під час двох процедур. Так як деякі ділянки тіла, такі ж м'які які, як і на обличчі, для них підійдуть дані кошти у вигляді знеболювальною мазі або крему для тату і татуажу. Як правило, це кошти з низьким відсотком знеболюючого компонента в складі.

На шкода, дія коштів не може тривати так довго, як створення вічного малюнка і подібні знеболюючі мазі для тату і татуажу використовуються для первинного знеболювання, другий раз, на відкриту рану їх вже не можна наносити.

В такому разі, потрібно використовувати анестетики вторинного використання. Це рідке знеболювальне, яке не несе шкоди при попаданні у відкриту рану. Більш того, має очищаючий ефект капілярів, що зменшує виділення крові при роботі.

Важливо знати:

Більшість коштів мають у складі лідокаїн — діє речовина, за допомогою якого відбувається заморожування тканин. Деякі люди мають алергію на цей компонент. Перед нанесенням анестетика, обов'язково запитуйте клієнта, чи є у нього алергія чи ні. У випадку, якщо відвідувач не знає, проведіть тест. Нанесіть засіб на зап'ясті і почекайте 5 хвилин.

Деякі майстри воліють використовувати знеболюючу мазь для татуювань у вкрай рідкісних випадках. Це обумовлено наступними причинами:

  • шкіра твердне, втрачає свою еластичність і з нею важче працювати;
  • пігмент розбавляється і стає не таким яскравим;
  • часто, період загоєння відбувається довше, ніж без застосування аплікаційної анестезії.

Зверніть увагу: застосування знеболювального не може стовідсотково призвести до вищеперелічених наслідків, так як це все залежить від індивідуальної переносимості та сприйняття шкіри препарату.

Як використовувати анестезію для татуажу і тату?

  • якщо є волосяний покрив, позбудьтеся від нього до початку процедури;
  • головне правило — продезінфікувати ділянку, де буде можуть застосовуватися засіб. Це можна зробити антибактеріальним милому або спеціальним дезінфікуючим засобом;
  • зачекайте, поки ділянку висохне, а потім, використовуйте знеболюючий засіб.

Зверніть увагу: більш докладні правила щодо застосування завжди вказані в інструкції до препарату та можуть відрізнятися один від одного в силу особливостей кошти. Сюди входити і період часу, за яке знеболююче приходити в дію і його тривалість.

Анестезія для татуажу і тату: де купити?

У нашому інтернет-магазині Nails Mania можна придбати засоби будь-якого виду за найдемократичнішими цінами.

Ми часто робимо акції, щоб не пропустити вигідні пропозиції, підписуйтесь на наші новини. Як бонус, ми надамо подарунок при замовленні. Звертайтеся до наших менеджерів з продажу, щоб дізнатися який. Також, вони відповідять на всі питання і допоможуть швидко оформити замовлення.

Хочете заощадити більше? Тоді переходьте на розділ "система знижок", який розташований у верхній частині сайту, щоб детальніше ознайомитися з нашою програмою лояльності.

Для Вашої зручності, ми оптимізували сайт, додавши на нього фільтри для швидкого пошуку. Вони знаходяться в лівій частині сайту.

З нами можна не переживати за оригінальність продукції, тому що ми напряму працюємо з офіційними представниками брендів в Україні.

Наш магазин робить доставку по всіх областях України. Ті, хто перебуватиме в Києві, може скористатися послугою самовивозу

Подробнее