Машинки для перманентного макіяжу (татуажу)

 • Скидка
Арт. 370
 • Скидка
Арт. 722
Арт. 721
Арт. 716
Арт. 417
Арт. 1001
Арт. 416
Арт. 419
Арт. 418
Арт. 949985353
Арт. 987
Арт. 473
Арт. 1014
Арт. 2070
Арт. 1949
Арт. 949932391
В наявності

Ціна: 2 599 грн.

image

Як вибрати машинку для татуажу?

Застава успішно виконаної процедури татуажу та перманентного макіяжу — використання якісної техніки. Одним з таких елементів є машинка для перманентного макіяжу.

Які існують види машинок для перманентного макіяжу/татуажу?

Розрізняють два основних види:

 • індукційна (модульна) машинка для татуажу: найпотужніша, робить більше проколів шкіри за хвилину і підходить для грубого і товстої шкіри;
 • роторна машина для татуажу: як правило, служити довше. Споживає меншу кількість Ватів і працює з меншою потужністю. Підходить для ніжної і тонкої шкіри. Завдяки такому вигляді машинок, ризик травматизації — мінімальний.

Купуючи для себе ідеальний прилад, звертайте увагу на такі характеристики:

 • наявність педалі: спрощує процес роботи, так як необхідна потужність регулюється натисненням ноги на педаль, що звільняє руки;
 • наявність блоку живлення: деякі моделі продаються в комплекті з блоком, їх вартість вище, альо взаємодія двох складових точне. Існують машинки для перманентного макіяжу, до яких потрібно купувати блок живлення окремо. Також є моделі до яких підключається блок живлення без регулювання потужності, він набагато компактніше і також входити в комплект. В даному випадку керування швидкості здійснюється на самих машинах.

Чим машинка для татуажу брів відрізняється від тату машинки?

 • зручна форма: машинки для перманентного макіяжу, як правило, мають форму у вигляді ручки. Тату-машинки набагато більше за обсягом, при роботі з особою, це незручно;
 • вага: апарат для перманентного макіяжу набагато легше, ніж тату-машинка. Завдяки такому вдосконалення, рука майстра не втомлюється при роботі, що позитивно позначається на результаті;
 • потужність: ділянки шкіри, на яких виконується процедура татуажу або перманентного макіяжу дуже ніжні. Їм не потрібно стільки потужності, скільки видає машинка для татуювань. Оптимальна сила апарату для татуажу забезпечує комфортну і швидшу роботу, а також мінімум больових відчуттів для клієнта;
 • рівень вібрації: виконання подібних, мініатюрних робіт вимагають ювелірної точності. Навряд чи вдасться створити бездоганні лінії, якщо машинка "ходити ходором", саме тому вибирайте прилади з низьким рівнем вібрації;
 • рівень шуму: так як робота виконується близько до вух тривалий час, для комфорту клієнта краще придбати машинку з пониженим рівнем шуму.

Відгуки про машинках для татуажу підтверджують зручність і простоту використання приладів. Завдяки легкій вазі руки не втомлюються, а компактність дозволяє переглядати всі ділянки.

Де купити машинку для татуажу та перманентного макіяжу в Україні?

У нашому інтернет-магазині Nails Mania, можна купити машинку для татуажу як для початківців, так і для професіоналів.

Ми оптимізували сайт для Вашої зручності, скористайтеся фільтрами швидкого пошуку в лівій частині сайту. Якщо у Вас виникли питання, ви поставте їх нашим менеджерам з продажу, вони допоможуть і швидко оформляти замовлення.

З нами не варто переживати про справність техніки. Перед тим, як надати Вам товар, ми особисто перевіряємо його на відсутність шлюбу і відповідність всім технічним характеристикам. Також, ми безпосередньо працюємо з усіма офіційними представниками брендів в Україні, що говорити про автентичність машинок.

У нас часто проходять акції. Підпишіться на наші новини і Ви першими дізнаєтеся про вигідні пропозиції. Також, заходьте в розділ "система знижок" у верхній частині сайту, щоб дізнатися більше про нашу програму лояльності.

Ми здійснюємо доставку по всіх областях України. Якщо Ви знаходитеся в Києві, є можливість скористатися послугою самовивозу.

Подробнее