Тату машинки

Арт. 1828
В наявності

Ціна: 570 грн.

Арт. 1830
Арт. 1829
Арт. 1164
Арт. 1827
Арт. 1855
Арт. 1861
Арт. 1885
Арт. 1875
Арт. 1878
Арт. 1877
Арт. 1876
Арт. 1883
Арт. 1844
Арт. 1165
Арт. 1160
image

Як вибрати тату машинку?

Невід'ємна частина створення тату — тату машинка. Від її характеристик залежить якість виконання, ступінь складності створення малюнка і комфорт майстра під час роботи.

Сьогодні, можна купити тату машину двох різновидів.

Індукційна тату машинка

Мабуть, це перший механізм, який був придуманий для роботи тату машинок.

Принцип роботи: почергове притягує і відштовхує пластину зі стрижнем і голкою.

Складається з: рами, пружини, молота, контактного гвинта і котушки.

Як працює: енергія надходить у котушки, вони намагнічуються та притягують до себе молот при цьому розмикаючи пружину. Вона за інерцією повертається у вихідне положення. Дія відбувається до тих пір, поки йде натискання педалі.

Є два типи даних машин:

 • лайнери (liner) — для створення тонких і чітких ліній;
 • шедери (shaider) — для закраса і об'ємних робіт.

Їх відмінність у тому, що другий варіант, як правило, більше і важче, а також, споживає більше енергії.Дізнатися конкретний тип індукційної машинки можна в характеристиці товару.

Машинка для тату даного типу відрізняється:

 • дуже хорошою потужність;
 • здатність створити щільний прокрас за мінімальну кількість проходів по шкірі;
 • вартістю, індукційна машинка для тату має низьку ціну.
До мінусів індукційної машинки для тату відносять:
 • досить не легкий вага;
 • габаритну форму;
 • високий рівень вібрації і шуму.

Роторна тату машинка

Принцип роботи: перетворення обертального руху в зворотно-поступальний.

Складається з: рами в яку укладено мотор, ексцентрика з голкою, затискного гвинта, власника і наконечника.

Як працює: двигун приводить у рух ексцентрик, в свою чергу, він штовхає передавальний вал з голкою. Так приходить в дію зворотно-поступальний механізм.

У свою чергу, роторна машинка ділиться на два типу:

 • модульна — завдяки формі і вбудованому держателю, куди вставляються модулі з голками, з'явилася можливість проводити сеанс тату максимально швидко і стерильно.
 • не модульна — може бути як лінійною (liner), для створення тонких ліній, так і шедерной (shaider) для закраса.

Дана інформація завжди вказана в характеристиці товару.

Різниця між ними полягає в збірці. Перший варіант складається з рами і вбудованого двигуна, куди вставляються модулі. Другий додатково включає в себе ексцентрик і затискний гвинт. Також вони відрізняються потужністю, кількістю оборотів і вольтажем.

Дана професійна тату машинка має:

 • низьким рівнем вібрації, що в свою чергу, сприяє комфортній роботі майстра, дозволяє створити чіткі контури і лінії, не створює великих больових відчуттів;
 • мінімальним рівнем шуму;
 • маленький вагу в силу складових механізму і матеріалу, з якого виконаний прилад.

Швидкість, з якою роторна тату машинка проколює шкіру, складає приблизно від 50 до 1000 ударів за хвилину, що говорить про меншої потужності якщо порівнювати з індукційної тату машинкою.

До мінусів роторного обладнання також відносять вартість. Ціна на роторну тату машинку порядком вище, ніж у першого виду.

Нові механізми роботи в тату машинках

Індустрія тату не стоїть на місці і пропонує нові варіанти роботи. Одна з останніх розробок — соленоидная система подачі голки в тату машинках. Всередині такого пристрою розташована котушка, яка наближена до індукційної системи, і сердечник, який штовхає картридж.

Ще одна розробка — безколекторні двигуни. Вони схоже на роторні, але відрізняються компактністю і ККД (коефіцієнт корисної дії) порядком вище.

Важливо знати: не залежно від виду, будь-то індукційна або роторна, соленоидная або бесколлекторная, тату машинка не працює без кліп-корду, блоку живлення і педалі. Всі необхідні складові для роботи тату машинки, додаткові аксесуари і захисні товари, Ви можете купити в нашому інтернет-магазині.

Спеціальні пропозиції від Nails Mania

Якщо Ви новачок в тату сфері і не знаєте що потрібно для старту. Тоді пропонуємо Вашій увазі стартовий набір для тату. Він складається з самих необхідних позицій, які знадобляться для виконання татуювань.

Такий набір відмінно підійде на подарунок. А його придбання обійдеться дешевше, ніж покупка кожного товару окремо.

Де купити тату машинку в Україні?

У нашому інтернет-магазині Nails Mania Ви можете купити за недорого тату машинку, тому що у нас найоптимальніша і перевірена ціна.

Ми напряму працюємо з офіційними представниками брендів в Україні, що говорить про справжність товару.

У нас часто проходять акції. Підпишіться на наші новини і Ви першими дізнаєтеся про вигідні пропозиції. У нас є програма лояльності, про яку Ви можете дізнатися перейшовши в розділ "система знижок" у верхній частині сайту. Вона допоможе дізнатися, як заощадити більше.

Щоб знайти товар, який буде відповідати Вашим вимогам, скористайтеся фільтрами для швидкого пошуку. Ви знайдете їх в лівій частині сайту.

Якщо у Вас виникнуть питання, звертайтеся до наших менеджерів з продажу. Вони допоможуть швидко оформлять замовлення.

Київ, Харків, Одеса та інші області України можуть придбати тату машинку в нашому інтернет-магазині дешево, тому що ми здійснюємо доставку в усі регіони країни. У разі, якщо Ви перебуваєте в столиці, є можливість скористатися послугою самовивозу.

Подробнее