Все для депіляції воском

Арт. 15879
Арт. 11-27022
Арт. 11-27021
Арт. 1006288
Арт. 9999840
Арт. 9999841
Арт. 20485
Арт. 20484
Арт. 20483
Арт. 0000490
Арт. 9999837
Арт. 9999838
Арт. 11-10927
Арт. 11-10925
Арт. 11-10929
Арт. 11-10923

Відгуки про Депіляцію воском


image

Все для воскової депіляції – ідеальна гладкість!

Коли ми говоримо про красу, вимагає жертв, багатьом на розум приходить депіляція воском. На що тільки не йдуть представниці прекрасної статі, щоб домогтися гладкої шкіри на ногах, лінії бікіні та інших ділянках, схильних до оволосению. Адже всім нам хочеться бути ніжними і витонченими, а ніщо так не псує картинку жіночого образу, як зрадницькі волоски. На щастя, сьогодні винайдено чимало методів боротьби з ними. І якщо ви хочете, щоб непотрібні волосся поступово ставали тоншими і слабкіше, то бажано відмовитися від гоління на користь депіляції. Вона буває різних видів.

Воскова депіляція

В боротьбі з небажаними волосками багатьом сучасним дамам успішно допомагає віск для депіляції. Він може мати різну форму випуску – касети, картриджі, смужки або гранули. Для розплавлення застосовуються спеціальні прилади – воскоплави, їх часто можна зустріти в салонах краси, а в домашніх умовах багато використовують водяну баню.

Сучасні воски мають збалансований склад і не викликають алергічних реакцій. У них приємний аромат, можна вибрати будь за смаком. Перевага депіляції з використанням даного матеріалу:

  • Висока адгезивність – дозволяє видаляти навіть короткі і жорсткі волоски;
  • Сумісність зі шкірою будь-яких типів;
  • Відсутність алергічних реакцій і почервоніння;
  • Простота нанесення;
  • Мінімізація дискомфорту і болю.

Не дивно, що віск для депіляції настільки популярний серед жінок, які люблять доглядати за собою. Однак це не єдиний спосіб домогтися гладкої шкіри без волосків.

Шугарінг

Як легко можна здогадатися з назви, даний спосіб депіляції заснований на використанні цукрової пасти. При цьому, за рахунок високої в'язкості і клейкості складу, волоски видаляються в місці з цибулиною, що гарантує триваліший ефект. Ще однією перевагою даного методу є відсутність ризику опіку. Сьогодні ця процедура стрімко набирає популярність. Багато замовляють шугарінг в салонах краси або ж купують спеціальну пасту і роблять все в домашніх умовах.

Допоміжні матеріали

Якими б безпечними і щадними не були сучасні матеріали для депіляції, варто розуміти, що видалення волосся – це стрес для шкіри. Тому її треба попередньо добре підготувати, а після теж обробити спеціальними засобами. У зв'язку з цим застосовуються різноманітні гелі, лосьйони, бальзами, креми, тальки, пілінги і масла. Також рекомендується обробити шкіру після процедури концентратами, що сповільнюють ріст волосся і запобігають їх вростання.

Не варто забувати і про підручних засобах. Це спеціальні смуги паперу для депіляції, а також шпателі для нанесення воску або цукрової пасти. В інтернет-магазині "Nails Mania" можна купити все для депіляції за доступними цінами. Ми реалізуємо якісну продукцію відомих брендів, яка допоможе вам добитися ідеально гладкої шкіри без волосся!

По мимо цього, Nails Mania спеціалізується на продажу відомих брендів гель-лаків Kodi, PNB, Naomi, Canni; УФ-ламп і аж до наборів для гель-лаку.

Подробнее