Набори для шугарингу

У цій категорії немає товарів.

image

Набори для шугарингу – простота і ефективність депіляції

Серед багатьох представниць прекрасної половини людства широким попитом користується шугарінг - процедура видалення небажаного волосся. Виконується вона за допомогою спеціальної еластичної цукрової пасти, яка дає тривалий результат (близько 3-4 тижнів) у вигляді ідеально гладкої шкіри. Таку маніпуляцію доступно виконувати не тільки у салонних умовах, але і самостійно вдома. Для цього достатньо придбати набори для домашнього шугаринга, куди входять необхідні кошти і матеріали, та ознайомитися з правилами проведення депіляції. Особливих навичок і досвіду робота не вимагає, важливі при її виконанні акуратність, педантичність і терпіння.

Безперечні переваги цукрової депіляції

Існують різні думки щодо ефективності цукрової депіляції, комусь вона ідеально підходить, і вони набувають набори для шугарингу, а хтось віддає перевагу восковий метод. Обидва варіанти мають свої позитивні сторони, тому вибір відповідної процедури суто індивідуальний. Виділимо головні переважні моменти цукрових методики.

 • Результативність. Волоски не ламаються, а повністю вириваються з цибулиною, завдяки чому вони не вростають в шкіру та її поверхня залишається ідеально гладкою тривалий час.
 • Екологічність. Матеріал складається тільки з натуральних компонентів, він не токсичний і безпечний, не викликає алергічних реакцій та подразнення.
 • Безболісність. Процедура майже не відчувається, тому що паста обволікає тільки волоски, не прилипаючи до поверхні.
 • Безпека. Цукровий склад не потрібно нагрівати так сильно, як віск, тому можливість травмувати і обпалити шкіру практично відсутня.
 • Економічність. Матеріал використовується маленькими порціями по кілька разів кожна, легко видаляється з поверхні, тому витрата його економічний.
 • Догляд за шкірою. Збалансований склад пасти живить, заспокоює і зволожує шкіру, забезпечує їй гладкість завдяки легкому ефектом пілінгу.

Що входить у стандартні набори для шугаринга?

Якщо ви вперше хочете спробувати цукрову депіляцію і навчитися її майстерності, то спеціальні набори для шугарінга в домашніх умовах – ідеальне рішення для вас. Вони заощадять час та гроші, вам не доведеться витрачати час на пошуки і придбання потрібних коштів. В комплекти вже входять необхідні кошти, які відмінно поєднуються і доповнюють один одного.

В наші дні стартовий набір для шугаринга купити не складе праці. До його складу входить мінімально необхідний комплект матеріалів, необхідних для видалення волосяного покриву.

 • Цукрова паста. Головний склад, за допомогою якого ефективно видаляються волосся. Характеризується пластичністю і відмінною адгезією. В один комплект може входити кілька цукрових паст різної щільності для різних ділянок на тілі.
 • Тальк. Застосовується до процедури усунення волосся для поглинання надлишків вологи і забезпечення кращого зчеплення з волосками. Захищає шкіру від подразнень та нагрівання, а тальк з добавками, наприклад, ментолу дає ефект прохолоди і знижує больові відчуття.
 • Лосьйон. Використовується перед маніпуляцією для очищення, знежирення і дезінфекції шкіри. Він дає краще зчеплення пасти з волосками і робить їх видалення ефективним.
 • Крем або лосьйон після депіляції. Наноситься по закінченню процедури, щоб заспокоїти, зволожити, наситити і пом'якшити шкіру. Має антибактеріальну дію, уповільнює зростання волосків надалі і запобігає їх вростання.
 • Шпатель. Спеціальний дерев'яний інструмент у вигляді лопаточки, яким легко набирати невелику кількість цукрового складу і при необхідності розподілити по депилируемой поверхні.

Купувати все в комплекті значно дешевше, ніж кожен матеріал і засіб окремо, адже на стартовий набір для шугарінга ціна приємно лояльна. При цьому не потрібно турбуватися про правильність вибору засобів та їх поєднання між собою.

Де вигідно і просто набори для шугаринга купити в Україні?

Численні торгові точки і магазини пропонують гідний вибір продукції для процедур депіляції. Але не скрізь можна придбати якісні матеріали за доступними розцінками. На сайті нашого магазину «NailsMania» набір для домашнього шугарінга придбати доступне за порівняно невисокими цінами. Це обумовлено прямими поставками продукції від виробників без участі посередницьких націнках вартості. Наш інтернет-магазин гарантує оригінальність і якість матеріалів. Зробити покупку просто, для цього не потрібно навіть виходити з дому – процес доступний в онлайн режимі. Придбані товари негайно будуть доставлені в будь-який населений пункт України.

Детальніше