Шугаринг (цукрова паста) ItalWax

Показано з 1 по 6 із 6 (всього 1 сторінок)
Рейтинг -
Всього оцінок - 8
image

Шугарінг ItalWax – гладка і ніжна шкіра надовго!

Шугаринг – поширена процедура з видалення небажаного волосся. Така косметична процедура вважається однією з найбільш давніх та дієвих, дозволяє надовго забути про гоління, робить шкіру ніжною, гладенькою. Якщо раніше суміш виготовлялася безпосередньо перед використанням, то сьогодні можна придбати вже готову. Цукрова паста ItalWax – надійне якість, натуральні і безпечні інгредієнти для ніжної шкіри.

Особливості пасти для шугарингу

В залежності від місця депіляції і типів шкіри, паста може відрізнятися. До складу класичної суміші входять цукор, вода і лимонна кислота.

  • Для рук, ніг. На цих ділянках шкіри нижча температура, тому рекомендується вибирати м'які які які варіанти, рідкі і світлі текстури. Бікіні, пахви. Для безболісного і максимально ефективного проведення депіляції, підберіть щільну, густу масу. Відрізняється більш темним кольором.
  • Паста для шугарінга Italwax буває різних типів, досить визначитися з метою використання, підібрати оптимальний варіант. У складі пасти міститься алое та інші пом'якшувальні добавки, що допомагає «заспокоїти» шкіру.

Процедура використання

Причиною невдалих депіляції найчастіше є неправильне використання пасти. Перед проведенням процедури зверніть увагу на такі нюанси:

  • Наноситися по росту волосся, а знімається смужка проти зростання волосків.
  • Не знімайте перпендикулярно шкірі щоб з'єднання єднання не являлися гематоми.
  • Пасту необхідно попередньо нагріти (розім'яти в руках).

Відгуки цукрової пасти Italwax на яку залишають не тільки професійні косметологи, але й дівчата, самостійно проводять шугарінг, гарантує якісне видалення волосків на тривалий термін без ушкодження шкірного покриву. Знайте оригінальний продукт можна на полицях нашого інтернет-магазину Nails Mania. З нами підкреслити красу і жіночність – це просто!

Детальніше